Асовете на Дунав си тръгват зимата?

Асовете на Дунав си тръгват зимата?

Вижте подробностите

Футболистите на Дунав (Русе) обмислят да напуснат тима през зимата, твърдят колегите ни от "Тема Спорт".

Основната причина е тежкото финансово положение на клуба. От известно време няма яснота за бъдещето на драконите и засега няма светлина в тунела. След загубата от Левски старши треньорът Людмил Киров обяви, че в последния момент са събирани пари, за да има лагер преди визитата на "Герена".

Заплатите на играчите се бавели и цялата несигурност е накарала някои футболисти да се замислят за бъдещето си при русенци.

През зимата от Дунав може да си тръгне вратарят Благой Макенджиев. Ахмед Ахмедов пък е желан от Черно море. Самир Аясс може да се върне в своя ливански клуб, с който има такава договорка, че след престоя си в Дунав трябва отново да облече екипа на Ал Ахед. Към Свилен Щерев има интерес от водещи клубове от Втора лига.

Ивайло Петев: Лудогорец ще пребори Левски за титлата

Бившият треньор на Лудогорец е убеден, че "орлите" ще станат шампиони

Елитен отбор от Португалия иска звездата на Спартак Варна

Спартак (Варна) няма да може да задържи един от асовете си за пролетния дял от кампанията - Бернардо Коуто

Сангаре няма да играе за Мали в Купата на Африканските нации

Нападателят на Левски Мустафа Сангаре не намери място в окончателния тим на селекционера Том Сенфие за турнира за Купата на африканските нации, който започва в Мароко на 21 декември

Черно море ще прекъсва неуспешна серия срещу Арда

Черно море ще гони първа победа на Арда у дома от две година насам

Левски посочи вратата на трима полузащитници

Трима играчи на Левски по всяка вероятност изиграха последните си минути със синия екип

Стана ясно каква е контузията на Мазир Сула

Полузащитникът на Левски - Мазир Сула, беше заменен принудително още в 26-ата минута на двубоя за SESAME Купа на България срещу Витоша Бистрица

Черно море срещу Арда в непредвидим сблъсък за Купата

Черно море и Арда се изправят един срещу друг в двубой от 1/8-финалите на Sesame Купа на България

Петър Станич: Много неприятно е да изпуснеш победата в последните минути

Сръбската звезда на Лудогорец не се зарадва на хикса с ПАОК

Хьогмо: Три гола срещу ПАОК е много добре, но трябва да подобрим някои неща

Треньорът на Лудогорец похвали и своя тим, и противника