В ИСПАНИЯ: Осасуна и Селта бият като гости (ВИДЕО)

Алавес и Реал Сосиедад с домакински поражения

Осасуна вече може да диша спокойно, след като почти сигурно си гарантира мястото в „Ла Лига“ и през следващия сезон.

След две поредни загуби с общ резултат 0:7, тази вечер отборът победи като гост Алавес с 1:0 и се отдалечи на 12 точки от зоната на изпадащите.

Тони Лато реализира единственото попадение в 64-ата минута, като това бе и единственият точен удар в някоя от вратите за целия мач.

Така Алавес остана с 3 точки по-малко от Осасуна, след като преди дни беше прегазен от Селта с 6:0.

Днес отборът от Виго постигна нов успех, надделявайки като гост над Реал Сосиедад, също с 1:0.

Единственият гол дойде в края на първото полувреме, когато Яго Аспас бе точен от дузпа, за да донесе успеха за Селта.

Трите точки пратиха тима на 16-о място с 33 точки, докато Реал Сосиедад е седми с 47 в своя актив.

Ново 20! Шави си тръгва

Треньорът на Барса преговаря с Деко 75 минути

Шави: Позорно е, че няма технология на голлинията

„Не заслужавахме да загубим, играхме по-добре от Реал“, смята треньорът на Барса

Бетис надви Валенсия и влезе в зона "Европа"(ВИДЕО)

Севилци стигнаха до успех с 2:1 като гости

Селта надви Лас Палмас след рецитал на Аспас (ВИДЕО)