Инсталирай - Novsport Alert

ЕВРОПА

Манчестър Юнайтед
Ливърпул
Арсенал
Челси
Интер
Милан
Ювентус
Рома
Реал Мадрид
Барселона
Атлетико Мадрид
Байерн Мюнхен
Манчестър Сити
ПCЖ
Лацио
Борусия Д

Анкета

Как ще завършат вторите мачове на ЦСКА и Лудогорец в групите на Лига Европа?

Как ще завършат вторите мачове на ЦСКА и Лудогорец в групите на Лига Европа?


Реклама

Facebook

07 октомври 2020 17:58 Велизар Антов


ОФИЦИАЛНО: БФС обяви програмата за следващите 4 кръга и Купата на България

 

От Българския футболен съюз съобщиха програмата за 1/16-финалите на турнира за Купата и за следващите 4 кръга в Първа и Втора лига.

По-следващата събота ЦСКА приема Берое в 20:15 часа, а в неделя по същото време ще започне най-старото столично дерби между Славия и Левски.

„Сините“ гостуват на шампиона Лудогорец отново в неделя, но на първи ноември, от 19:15 часа.

Ето и решението на СТК към БФС от днес*:

Приема предложената програма за 1/16 финал на Купа България, както следва:

Купа България 1/16 финал 15.00


20.10 /вторник/ Кариана - Царско село  

21.10 /сряда/ Партизан Ч Бряг - Левски 14.30 Диема спорт
  Янтра Гб - Черно море  
  Извор - Монтана  
  Дреновец - ЦСКА 1948  
  Севлиево - Славия  
  Пирин Бл - Берое 17.30 Диема спорт

22.10 /четвъртък/ Оборише Пан. - Ботев Пд 15.00 Диема спорт
  Черноморец Бч - Септември Сф  
  Созопол - Етър ВТ  
  Надежда Добр. - Ботев Вр  

03.11 /вторник/ Загорец - Локомотив Пд 13.30 Диема спорт

04.11 /сряда/ Спартак Вн - Арда Кж 13.30  

13.11/петък/ Спортист 2009 - Лудогорец 13.30 Диема спорт

14.11/събота/ Ботев Ихт - ЦСКА-София 13.30 Диема спорт
  Беласица - Почива  

Приема предложената програма от 9-ти до 12-ти кръг на Първа лига, както следва:

Октомври:

IX кръг

17.10 /събота/ Лудогорец - Царско село 17.45 Диема спорт
  ЦСКА-София - Берое 20.15 Диема спорт
18.10 /неделя/ Ботев Вр - ЦСКА 1948 15.15 Диема спорт
  Черно море - Монтана 17.45 Диема спорт
  Славия - Левски 20.15 Диема спорт
19.10 /понеделник/ Ботев Пд - Етър ВТ 20.15 Диема спорт
20.10 /вторник/ Локомотив Пд - Арда Кж 17.30 Диема спорт

X кръг

24.10 /събота/ Царско село - Локомотив Пд 17.45 Диема спорт
  Левски - Черно море 20.15 Диема спорт
25.10 /неделя/ ЦСКА 1948 - Славия 12.30 Диема спорт
  Арда Кж - ЦСКА-София 17.45 Диема спорт
  Монтана - Лудогорец 20.15 Диема спорт
26.10 /понеделник/ Ботев Пд - Ботев Вр 17.15 Диема спорт
  Етър ВТ - Берое 19.30 Диема спорт

XI кръг

30.10 /петък/ Черно море - ЦСКА 1948 17.00 Диема спорт
  Локомотив Пд - Монтана 19.15 Диема спорт
31.10 /събота/ Славия - Ботев Пд 16.30 Диема спорт
  Берое - Арда Кж 18.45 Диема спорт
01.11 /неделя/ ЦСКА-София - Царско село 16.45 Диема спорт
  Лудогорец - Левски 19.15 Диема спорт
02.11 /понеделник/ Ботев Вр - Етър ВТ 18.00 Диема спорт

XII кръг

06.11 /петък/ Царско село - Берое 17.30 Диема спорт
07.11 /събота/ Ботев Вр - Славия 12.30 Диема спорт
  Ботев Пд - Черно море 15.00 Диема спорт
  Левски - Локомотив Пд 17.30 Диема спорт
08.11 /неделя/ Етър ВТ - Арда Кж 12.30 Нова спорт
  Монтана - ЦСКА-София 15.00 Диема спорт
  ЦСКА 1948 - Лудогорец 17.30 Диема спорт

Приема предложената програма от 10-ти до 13-ти кръг на Втора лига, както следва:

Октомври

X кръг 16:00, ако не е посочен час

16.10/петък/ Пирин Бл - Миньор Пк 20.00 Диема спорт
17.10/събота/ Септември Сф - Литекс 15.15 Диема спорт
  Кариана  - Добруджа  
  Струмска слава - Нефтохимик 1962  
  Хебър Пз - Спортист Своге  
  Септември Сим - Созопол  
18.10 /неделя/ Янтра Гб - Лудогорец ІІ  
  Локомотив ГО - Почива  
  Локомотив Сф - Почива  

XI кръг 14.30

23.10/петък/ Локомотив ГО - Хебър Пз 20.00 Диема спорт
25.10/неделя/ Спортист Своге - Янтра Гб  
  Локомотив Сф - Струмска слава  
  Добруджа - Пирин Бл  
  Созопол - Септември Сф 16.00  
26.10/понеделник/ Лудогорец ІІ - Септември Сим  
27.10/вторник/ Литекс - Кариана  17.30 Диема спорт
  Нефтохимик 1962 - Почива  
  Миньор Пк - Почива  

XII кръг 14.30

31.10/събота/ Септември Сф - Кариана  12.45 Диема спорт
  Струмска слава - Миньор Пк  
01.11/неделя/ Хебър Пз - Нефтохимик 1962  
  Янтра Гб - Локомотив ГО  
  Септември Сим - Спортист Своге  
02.11/понеделник/ Созопол - Лудогорец ІІ 16.00  
  Пирин Бл - Литекс 15.30 Диема спорт
  Добруджа - Почива  
  Локомотив Сф - Почива  

XIII кръг 14.30

06.11/петък/ Локомотив Сф - Хебър Пз 14.30 Диема спорт
07.11 /събота/ Спортист Своге - Созопол  
  Локомотив ГО - Септември Сим  
08.11 /неделя/ Нефтохимик 1962 - Янтра Гб  
  Добруджа - Струмска слава  
09.11/понеделник/ Кариана  - Пирин Бл 14.30 Диема спорт
  Лудогорец ІІ - Септември Сф  
  Миньор Пк - Почива  
  Литекс - Почива  

*БФС си запазва правото на промени в програмата в зависимост от представянето на участниците в европейските турнири.

Секретар СТК:  /Н.Михайлов/

Реклама

Коментари

Секция "Коментари" е предоставена за мнения и коментари от читателите на novsport.com. Препоръчителна минимална възрастова граница 18 години.
Novsport.com не носи отговорност за съдържанието на тази секция. Посетителите използват и четат раздела на своя отговорност.

Bookmark and Share

Изпратено от:
Анонимен |
Тема

Коментар


България мрази ЦЕцка
Изпратено от Анонимен на 09 октомври 2020 11:40. |
КОИ СТЕ ВИЕ МИКРЕНСКИ ПЪРДЯЛНИЦИ,ЧЕ НЯКОЙ ДА СЕ СЪОБРАЗЯВА С ПРЪДНЯТА ВИ?
Душици малки - пред ЧЕРВЕНИЯ ГИГАНТ сте жалки!
Изпратено от Анонимен на 07 октомври 2020 23:18. |
Надявам се, че Стойнето има повече акъл от Крушарски и ако се наложи, ще се съгласи мача ни с тях да се отложи, защото ще е след тежкото гостуване на Рома а не се знае колко контузени и с коронавирус ще имаме, отделно ще е натрупаната умора...
Дядо Ванчо
Изпратено от Анонимен на 07 октомври 2020 21:31. |
До къде я докарахме.Кариана от с. Ерден ще играе,а Левски-не!Що така ,бе Миме.Кво стана,та не вечеряхме.

 

Още от - "Б" и "В" групи

Още от - "Б" и "В" групи

Актуално

17:15 26/10 Ботев (Пд) - Ботев (Вр) 2:0
19:30 26/10 Етър - Берое 2:3
21:45 26/10 Милан - Рома 3:3
22:00 26/10 Бърнли - Тотнъм 0:1
15:00 Днес Димитров - Хачанов
19:55 Днес Локомотив М - Байерн
19:55 Днес Шахтьор - Интер
22:00 Днес Атлетико М - Залцбург
22:00 Днес Порто - Олимпиакос
22:00 Днес Борусия М - Реал М
22:00 Днес Марсилия - Манчестър Сити
22:00 Днес Аталанта - Аякс
22:00 Днес Ливърпул - Мидтиланд

Реклама

Видео

Локомотив (ГО) - Хебър 0:0 Оборище Панагюрище - Ботев Пловдив 0:4 Кариана Ерден - Царско село 0:1
Локомотив (ГО) - Хебър 0:0
Оборище Панагюрище - Ботев Пловдив 0:4
Кариана Ерден - Царско село 0:1

Резултати на живо

Всички мачове Още РЕЗУЛТАТИ

Футболни Прогнози

Любопитно

Стана ясно колко е спечелил Хабиб от победата над Гейджи Роналдиньо е дал положителен тест за COVID-19 Бившата на Гришо се чекне с новия (СНИМКИ)
Стана ясно колко е спечелил Хабиб от победата над Гейджи
Роналдиньо е дал положителен тест за COVID-19
Бившата на Гришо се чекне с новия (СНИМКИ)

Реклама

Фото Галерия

ЦСКА - Клуж 0:2 Славия - Левски 1:0 ЦСКА - Берое 1:1
ЦСКА - Клуж 0:2
Славия - Левски 1:0
ЦСКА - Берое 1:1

Реклама

Още от деня

Всички новини от деня

Автоновини

От Тенак спечели рали Естония Ангелов и Гаджев спечелиха рали спринт Дряново (СНИМКИ) Кървав ад на рали в Чехия
От Тенак спечели рали Естония
Ангелов и Гаджев спечелиха рали спринт Дряново (СНИМКИ)
Кървав ад на рали в Чехия