Партизан инкасира късен гол и изпусна победата срещу Звезда в дербито на Сърбия (ВИДЕО)

Двата тима врътнаха реми с по едно попадение

Партизан и Цървена звезда не се победиха и завършиха 1:1 в голямото дерби на Сърбия. Двата тима се срещнаха на стадион "Партизан" в Белград, в мач от 11-ия кръг на местната Първа лига.

След ремито "звездашите" са лидери с актив от 31 спечелени точки, а "гробарите" са веднага след тях на второто място с 23 пункта.

Стеванович даде аванс на Партизан още в 6-ата минута на мача след хубав удар от наказателното поле с който прехвърли излезлия да го пресрещне страж.

В 74-ата минута Катай изравни за "звездашите" и предотврати първото поражение за тима през сезона. Той бе точен от дузпа.

В четвъртата минута от добавеното време Саного от състава на Цървена звезда получи втори жълт и червен картон и така гостите завършиха мача с човек по-малко.

Луис Енрике: Не бързаме да станем шампиони

Треньорът на ПСЖ обяви, че целта е отборът да вземе титлата, но не държи това да е много рано