„Дроздовете“ изплуваха от опасната зона с първа победа в Англия (ВИДЕО)

След куп пропуски Шефилд Юнайтед остана на дъното с 1 точка от 10 мача във Висшата лига

Уест Бромич Албиън победи у дома Шефилд Юнайтед с минималното 1:0 в мач от 10-ия кръг на английската Висша лига.

Преди срещата двата отбора заемаха последните две места в класирането и се намираха в най-дългите серии без успех на Острова, но „дроздовете“ прекъснаха своята и се измъкнаха от зоната на изпадащите.

Срещата бе доста странна, тъй като двата отбора отправиха общо 39 удара към двете врати, а си вкараха само едно попадение.

То бе дело на Конър Галахър и падна след удар от границата на наказателното поле и рикошет още в 13-ата минута.

След това гостите от Шефилд имаха редица чисти положения да стигнат до изравняването, но ги пропуснаха, а и вратарят на домакините направи 7 спасявания, така че "остриетата" трябваше да се примирят с четвърта поредна загуба на нула.

Тя ги остави на последното място във временното класиране, единствени без победа на Острова до момента, със само точка от 10 кръга, докато Уест Бромич вече има 6 в своя актив.

ТОВА БОЛИ! Евертън спря Ливърпул за титлата (ВИДЕО)

"Гудисън" видя отново триумф над червените след 14 г.