ШОК В ЛОНДОН: Фулъм открадна точка от Тотнъм в дербито (ВИДЕО)

„Шпорите“ останаха с една победа в последните 6 кръга след 1:1

Лондонското дерби между Тотнъм и Фулъм от 16-ия кръг на английската Висша лига изненадващо завърши без победител.

"Шпорите" на Жозе Моуриньо бяха близо до очакван успех срещу гостуващия тим, който се намира в зоната на изпадащите, но допуснаха гол в края и взеха само точка след 1:1.

Головата им машина Хари Кейн откри резултата в 25-ата минута с красиво изпълнение след подаване на Серхио Регийон.

Добрата игра на Тотнъм продължи, но след почивката гостите имаха своите шансове и ги използваха.

Иван Кавалейро изравни четвърт час пред края, а след това се наложи вратарят на домакините Юго Лорис да спасява точката за тима си.

Така двата отбора взеха по една и „шпорите“ събраха 30, заемайки шестото място във временното класиране, докато Фулъм вече има 12 и остава сред изпадащите.