Селта не можа да се справи с Ейбар на "Балаидос"

Домакините пропуснаха куп положения

Селта направи 1:1 с Ейбар на „Балайдос“ в мач от 20-ия кръг на Ла Лига.

Домакините поведоха в 9-ата минута, когато Брийс Мендес бе най-съобразителен в наказателното поле и с удар в долния десен ъгъл реализира за 1:0.

Пет по-късно Селта имаше отлична възможност да удвои преднината си, но Лукас Оласа прати топката в левия страничен стълб.

До края на първото полувреме двата тима пропуснаха няколко добри положения, но до нов гол не се стигна.

Такъв падна в началото на втората част, когато Ейбар възстанови равенството. Брайън Хил Салватиера получи в наказателното поле и с удар в левия ъгъл реализира.

Селта имаше отличен шанс отново да излезе напред в резултата в 59-ата минута, когато Уго Майо стреля с глава, но Марко Дмитрович спаси.

В 68-ата минута Брийс Мендес остана очи в очи с вратаря на гостите, но стражът на Ейбар отново се намеси решително.

Селта имаше нова отлична възможност в допълнителното време на двубоя, но Брийс Мендес отново бе спрян със спасяване от Марко Дмитрович.

След равенството Селта остана на деветата позиция в Ла Лига с актив от 24 точки, докато Ейбар е 15-и с 20.

Ново 20! Шави си тръгва

Треньорът на Барса преговаря с Деко 75 минути

Шави: Позорно е, че няма технология на голлинията

„Не заслужавахме да загубим, играхме по-добре от Реал“, смята треньорът на Барса

Бетис надви Валенсия и влезе в зона "Европа"(ВИДЕО)

Севилци стигнаха до успех с 2:1 като гости

Селта надви Лас Палмас след рецитал на Аспас (ВИДЕО)