ДРАМА: Хайдук и Кристиан Димитров спечелиха дербито с гол в 94-ата минута (ВИДЕО)

Българинът имаше ключова роля за победния гол срещу Риека

Хайдук (Сплит) записа важна победа с 1:0 в дербито с Риека от 20-ия кръг на хърватското първенство.

Българският национал Кристиан Димитров започна като титуляр и записа пълни 90 минути на терена, като имаше важна роля при отбелязването на победния гол за своя тим.

Успехът на гостите от Сплит дойде много драматично с попадение в 4-ата минута на добавеното време.

Тогава топката бе центриранa към наказателното поле, Кристиан Димитров игра с глава и я прати по посока на Мило Цакташ, защитник опита да се намеси, но не го направи добре и кълбото все пак стигна до резервата на Хайдук, който отблизо донесе успеха на гостите.

След него те събраха актив от 26 точки и се намират на 5-ото място в класирането.

Риека остава на 4-ата позиция с 30 точки и мач по-малко.

Георги Минчев с хеттрик в Кипър

Нападателят носи триумф с 5:4

Страхотен Десподов спаси ПАОК от срам в Гърция

Капитанът на България с перфектна асистенция в добавеното време за 1:1

ОБЗОР: Георги Костадинов със силен мач за АПОЕЛ срещу Арис (ВИДЕО)

Претендентите за титлата в Кипър с домакински победи

Ковачев бе титуляр за Ахмат при сензационен успех над ЦСКА (Москва)(ВИДЕО)

Отборът на българина изненада противника си

Георги Миланов с гол за Динамо (Букурещ), отборът му обаче се издъни в края (ВИДЕО)