Двама национали на Лудогорец ще са на линия за "Армията"

Капитанът на „орлите“ обаче се контузи

Двама от националите на Лудогорец - вратарят Пламен Илиев и крайният защитник Сисиньо, ще бъдат на линия за гостуването на ЦСКА в първи полуфинал от турнира за Купата на България.

Илиев получи травма на официалната тренировка на „трикольорите“ в Белфаст и не игра срещу Северна Ирландия.

Сисиньо пък получи контузия си в мача с Италия (0:2), когато бе заменен от Бирсент Карагарен още на почивката.

Бразилецът с български паспорт вече е в Разград, но не игра в контролата срещу Етър вчера, тъй като треньорът Валдас Дамбраускас реши да му даде почивка, за да е на линия другата седмица.

Сисиньо е много важен за Лудогорец, защото в момента Дамбраускас има само двама бека - Икоко и него, а Антон Недялков все още лекува травма.

Такава във вчерашната контрола с Етър (2:0) получи и капитанът Светослав Дяков.

Спарингът бе негов първи мач от 20 февруари, когато се контузи при загубата с 2:3 от Локо (Пд) на „Лаута“.

Все още не е ясно какво точно е състоянието на опитния футболист и дали той ще може да играе срещу ЦСКА.