Солскяер след обрата над Брайтън: Срещу този противник винаги ни е трудно

"Радостно е, че стигнахме до успеха", отбеляза норвежецът

Мениджърът на Манчестър Юнайтед Оле Гунар Солскяер похвали отбора след обрата срещу Брайтън от 0:1 до 2:1 у дома в двубой от 30-ия кръг на Премиър лийг. С успеха Манчестър Юнайтед събра 60 точки и се утвърди на второто място във временното класиране. Лидер е Манчестър Сити със 74, а третият Лестър е с 56.

"С Брайтън винаги се играе трудно. Имахме добри резултати, постигнати с много труд. Радостно е, че през второто полувреме успяхме да обърнем изхода на мача. Маркъс Рашфорд беше великолепен. Изигра ситуацията спокойно и съсредоточено. Маркъс работи много.

Мейсън Грийнууд също показа зрялост. Той беше един от най-добрите на терена. Действа точно, равномерно и изработи своя гол. Смятам, че започнахме добре мача, но голът на Брайтън ни извади от ритъм. На почивката успяхме да се мобилизираме и да направим нов опит", коментира Солскяер.

Манчестър Юнайтед се провали срещу Бърнли на "Олд Трафорд"(ВИДЕО)