ОБЗОР: Божиков си вкара автогол в плейофите на Лига Европа (ВИДЕО)

Олимпиакос с класика срещу Слован, вижте всички резултати от четвъртък вечер

В четвъртък вечер се изиграха последните осем мача от първия кръг на плейофите за влизане в групите на турнира Лига Европа.

В един от тях българският национал Васил Божиков си вкара автогол при поражението на неговия Слован (Братислава) от Олимпиакос.

Родният защитник оформи крайното 0:3 в 68-ата минута и така гърците, които бяха отстранени с дузпи от Лудогорец в квалификациите за Шампионска лига, вече са само на крачка от групите на Лига Европа.

Единственият отбор, който спечели като гост тази нощ, бе този на Щурм (Грац), спечелил с 3:1 визитата си на Мура.

Бяха регистрирани и две равенства, а във всички останали срещи приключиха с успех на домакините.

Ремитата дойдоха от Дания, където Рандерс и Галатасарай направиха 1:1, както и от Чехия, където Славия (Прага) и Легия (Варшава) фиксираха 2:2.