Трилър във Франкфурт: Щутгарт открадна точка с човек по-малко и доза късмет (ВИДЕО)

Айнтрахт остана без победа през сезона след 1:1

Айнтрахт и Щутгарт направиха второ поредно равенство с резултат 1:1 помежду си във Франкфурт.

След ремито през месец март, сега двата отбора не се победиха и в срещата 4-ия кръг на германската футболна Бундеслига.

Срещата бе равностойна през почти цялото време, с изключение на заключителните минути, защото гостите останаха с човек по-малко в 82-ата.

Само три преди това пък домакините откриха резултата с гол на резервата Филип Костич, който хвърли в екстаз феновете по трибуните.

Скоро след това Валдемар Антон спря откъсващ се сам срещу вратаря футболист и получи директен червен картон, а домакините дузпа, но тя бе отменена и заменен със свободен удар след разглеждане на ситуацията с ВАР.

Въпреки всичко обаче гостите не се отказаха и в 88-ата минута дебютантът Омар Мармуш реализира, макар с доза късмет, за да възстанови статуквото – 1:1.

След това Айнтрахт натисна и в 94-ата минута друга резерва – Рафаел Буре, стреля отлично, а топката срещна горната греда.

После тя се удари и във вратаря, но въпреки това Флориан Мюлер някак си успя да я спре точно пред голлинията, за да раздели точките.

Така Щутгарт вече има 4, с една повече от домакините, които продължават да търсят първия си успех през сезона.

Байерн смачка Унион при визитата си в Берлин, вкара 5 гола на клетия си опонент (ВИДЕО)