Вихрен изхвърли Пирин II за Купата на АФЛ

Банско елиминира Пирин Гоце Делчев

Вихрен елиминира Пирин II за Купата на АФЛ, след като спечели с 2:1 мача между двати тима, който се игра на стадион "Мусала" в град Рила. Гостите от Сандански поведоха след половин час игра. Попадението отбеляза Александър Мицев. В 53-ата минута Юлиян Тумбев изравни, а в 82-ата Георги Кечев простреля вратаря на домакините.

При това положение н Вихрен ще домакинства на Банско в следващата фаза на турнира.

На стадион "Свети Петър" в Банско едноименния тим победи Пирин Гоце Делчев с 3:1 с голове на Милен Златков, Милен Лефтеров и Йордан Лечов. За гостите почетното попадение бе дело на Боби Сандев в 55-ата минута. Мачът премина при отлично съдийство на тройката  начело с Боби Цветков с асистенти Йордан Гошев и Марио Донев.

В Марикостиново местният  Струма прие Беласица. Петричани бяха водени от помощник-треньора Емил Шаламанов и в състава му бяха включени  от мъжкия  отбор само  Иван Марчев, Михаил Бешев, 16-годишния вратар Стоян Стоянов и Христо Якимов. Останалите футболисти бяха от юноши. Независимо от това, гостите стояха по-добре на терена и победиха с 1:0. Голът отбеляза Иван Марчев в 65-ата минута.

Следващата сряда Беласица ще приеме почиващия на този етап от турнира Пирин Разлог.

Марек и Септември врътнаха 1:1 (ВИДЕО)