В САНДАНСКИ: Вихрен отнесе Левски Чепинци със 7:1 (ВИДЕО)

Димитър Макриев блесна с хеттрик

Истински дъжд от голове се изсипа на градския стадион в Сандански в мача от 13-ия кръг за първенството на Югозападната Трета лига между отборите на местния Вихрен и Левски Чепинци.

Веднага след първия съдийски сигнал на Борислав Цветков футболистите на домакините обсадиха вратата на последния в таблицата Левски.

В 3-та минута главният арбитър отсъди дузпа в полза на Вихрен, която Александър Якимов пропусна и резултатът не бе открит. Вреше и кипеше пред вратата на гостите. Всеки момент се очакваше откриване на резултата. Това стана в 23-та минута, когато при поредна атака на домакините Димитър Макриев отблизо огорчи стража на Левски Цветелин Ставрев за 1:0. В 29-та минута Янислав Тусонджиев  след самостоятелен пробив покачи на 2:0. Класическото 3:0 направи Димитър Макриев в 30-та минута от дузпа. В 34-та минута Александър Якимов покачи на 4:0. В 37-ма минута Илиян Джавалеков оползотвори поредната атака на Вихрен за 5:0.

След почивката отново отборът на Вихрен играеше на терена, а гостите само се отбраняваха. В 50-та минута влезлия в игра Георги Кечев се отчете на наставника си Емил Велев за доверието и отбеляза красиво попадение за 6:0. В 55-та минута Борислав Колев реализира от дузпа за гостите за 6:1. Последното попадение в срещата за отбора на Вихрен бе дело на Димитър Макриев, с което направи хеттрик в мача.

Марек и Септември врътнаха 1:1 (ВИДЕО)