Цървена звезда си тръгна с точка от Дания (ВИДЕО)

Сърбите са лидери в групата на Лудогорец

Цървена звезда измъкна точка при гостуването си на Мидтиланд от група група F на Лига Европа, къзето е и Лудогорец. Мачът в Дания завърши 1:1. Така сърбите запазиха първото място, а датчаните са трети.

Домакините имаха предимство през първото полувреме и създадоха няколко положения, но не бяха прецизни в завършващата фаза. В 21-ата аминута Родич можеше да си отбележи автогол, но имаше късмет и топката отиде в ръцете на вратаря Борян. Стражът на сърбите се намеси отлично и малко по-късно след удар на Исаксон. В 33-ата минута Дир удари греда след двойно с Евандер. Звезда бе поставен под натиск, не създаде нищо в предни позиции и трябваше да е доволен, че се оттегли на почивка при нулево равенство.

Деян Станкович опита да промени нещо със смени и влезлият като резерва Лоис Диони оправда доверието му. С първото си докосване на топката той изведе Иванич и той откри резултата. Мидтиланд тръгна в търсене на изравяване и смяна на домакините можеше бързо да направи това. Виктор Линд обаче пропусна отлична възможност. Той обаче имаше принос за изравнителния гол, който падна в 78-ата минута. Негов удар с глава срещна гредата, а при добавката Дир се разписа.

Луис Енрике: Не бързаме да станем шампиони

Треньорът на ПСЖ обяви, че целта е отборът да вземе титлата, но не държи това да е много рано