Пирин започна контролите с класика (ВИДЕО)

„Орлетата“ удариха Струмска слава в Рилци

Пирин победи Струмска слава (Радомир) с 3:0 в първата си контрола от зимния подготвителен период. Контролата се проведе на базата в село Рилци.

Първото положение за гол се откри пред Станислав Костов, който в 5-ата минута стреля встрани от вратата след двойно подаване със Станислав Манолев.

В 8-ата минута Станислав Манолев откри резултата след като получи хитър, параболичен пас от Даниел Иванов. Три минути по-късно Антон Карачанаков шутира от дистанция, но топката мина покрай вратата.

В 24-ата минута Карачанаков стреля опасно, но вратаря на гостите изби. Пет минути по-късно Петър Занев стреля по земята – аут.

В 32-ата минута Манолев стреля от добра позиция, но вратарят спаси.

Две минути преди края на първото полувреме Станислав Манолев направи 2:0 с удар отблизо.

През второто полувреме в игра влязоха нови 10 полеви играчи. В началото на полувремето гостите си отбелязаха автогол след опит за върната топка към вратаря – 3:0.

Пирин доминираше и владееше повече топката, като търсеше постоянни атаки.

В 80-та минута Преслав Йорданов удари греда след хубав удар. Пет минути по-късно Жан Пиер Да Силва шутира от централна позиция,

СТАРТОВИ СЪСТАВИ:

ПИРИН: Аксел Саухи, Ивайло Тодоров, Александър Дюлгеров, Николай Бодуров, Петър Занев, Станислав Манолев, Антон Карачанаков, Казуки Такахаши, Красимир Станоев, Даниел Иванов, Станислав Костов;

Второ полувреме: Аксел Саухи (60-Йордан Димитров), Обина Авара, Стилян Николов, Десмънд Уилиъмс, Абдулахи Салису, Иван Тасев, Жан-Пиер Да Силва, Венцислав Бенгюзов, Уилсон Фелипе, Преслав Йорданов, Стилян Спасов;

СТРУМСКА СЛАВА: Петков, Дилчовски, Костов, Мицаков, Тундаров, Янев, Чернаков, Николов, Пенев, Слишков, Цанев;

Резерви: Симеонов, Китов, Добрев, Щерев, Костов, Димитров, Аврамов.

Тръпката е в efbet Лига – шампионатът се разделя на 3 групи, интригата е на макс!

Бонусът за елита на платформата за онлайн спортни залози efbet.com важи до края на сезона