Двама не заминаха с Локо Сф заради COVID-19

Двама не заминаха с Локо Сф заради COVID-19

Вижте групата на „железничарите“ за лагера в Турция

Футболистите на Локомотив (София) Александър Александров и Владимир Семерджиев са с COVID-19 и не заминаха с отбора за лагера в Турция.

Преди заминаването на отбора за южната ни съседка всички са се подложили на тестове и Александров и Семерджиев са положителни.

Групата, с която Локомотив София замина за Турция:

вратари: Александър Любенов, Дамян Дамянов, Жарко Истатков;

защитници: Георгиос Катсикас. Лука Иванов, Мики Орачев, Пламен Крачунов, Стойчо Атанасов, Селсо Рапосо, Иван-Йоанис Атанатос, Борис Кръстев;

халфове и нападатели: Божидар Кацаров, Валентин Николов, Виржил Пинсон, Денис Стефанов, Илия Димитров, Красимир Милошев, Мартин Стоилов, Матеус Дуарте, Октавио, Симеон Славчев, Димитър Митков.

Легенда на Левски: ЦСКА 1948 ще опита да помрачи празника на „сините“

Легендата на Левски Михаил Вълчев разкри пред „Мач Телеграф“ очакванията си за предстоящата среща на тима с ЦСКА 1948.

Янаки Милев вицешампион на двойки в Италия

Националът на България за Купа "Дейвис" Янаки Милев стана вицешампион на двойки на турнира по тенис на клей в Санта Маргерита ди Пула (Италия) с награден фонд 30 хиляди долара.

НА ЖИВО: Берое - Славия 1:0

Следете мача на живо с нас тук

Сираков надъха отбора преди решителния мач за титлата

Президентът на Левски Наско Сираков направи нещо, което рядко си позволява в последните години. Особено, откакто Хулио Веласкес е треньор на тима.

Официално! Сангаре се връща в мача за титлата

Хулио Веласкес определи групата за ЦСКА 1948

Илиан Илиев понесе тежък удар

Черно море без Димитър Тонев срещу Арда