Спортът и мачовете по телевизията днес

Вижте програмата за събота

Спортът и мачовете с български коментар по телевизията днес, събота, 22 януари 2022 година:

09.00 Голф, Европейски тур МАХ Спорт 1
11.00 Световен рали шампионат, Монте Карло МАХ Спорт 2
11.00 Ски-алпийски дисциплини: Световна купа в Кортина д'Ампецо, спускане, жени Евроспорт 2
12.30 Ски-алпийски дисциплини: Световна купа в Кицбюел, спускане, мъже Евроспорт 2
14.00 Баскетбол, "Цмоки" - "Енисей" Нова спорт
14.00 Биатлон: Световна купа в Антхолц, масов старт, мъже Евроспорт 2
14.30 "Евертън" - "Астън Вила" Диема спорт 2
14.30 "Нотингам" - "Дарби Каунти" Диема спорт 3
14.35 Ски бягане: Световна купа в Планица, спринт, мъже и жени Евроспорт 2
14.30 "Падерборн" - "Вердер" Диема спорт 3
15.00 "Леванте" - "Кадис" МАХ Спорт 4
15.00 Световен рали шампионат, Монте Карло МАХ Спорт 2
15.15 Ски бягане: Световна купа в Планица, спринт, мъже и жени Евроспорт 1
15.20 Сноуборд: Световна купа в Вал Маленко, сноуборд крос, мъже и жени Евроспорт 2
16.00 "Дженоа" - "Удинезе" Ринг
16.00 Биатлон: Световна купа в Антхолц, щафета, жени Евроспорт 1
16.30 "Хофенхайм" - "Борусия" (Дортмунд) Диема спорт 3
16.30 "Байер" - "Аугсбург" Нова спорт
16.50 Снукър: Shoot Out, втори кръг Евроспорт 2
17.00 "Манчестър Юнайтед" - "Уест Хем" Диема спорт 2
17.00 "Лийдс" - "Нюкасъл" Диема спорт
17.15 "Виляреал" - "Майорка" МАХ Спорт 4
17.15 Ски скокове: Световна купа в Титизее Нойщадт, голяма шанца, мъже Евроспорт 1
18.30 Футзал, Испания - Босна и Херцеговина БНТ 3
19.00 "Интер" - "Венеция" Ринг
19.00 Баскетбол, "Балкан" - "Рилски спортист" МАХ Спорт 2
19.00 Баскетбол, "Андора" - "Манреса" Нова спорт
19.30 "Севиля" - "Селта" МАХ Спорт 4
19.30 "Саутхемптън" - "Манчестър Сити" Диема спорт 2
19.30 "Бохум" - "Кьолн" Диема спорт 3
20.00 НХЛ, "Бъфало" - "Филаделфия" МАХ Спорт 1
20.45 Снукър: Shoot Out, втори кръг Евроспорт 1
21.30 "Ерцгебирге" - "Шалке" Диема спорт 3
21.45 "Лацио" - "Аталанта" МАХ Спорт 3
21.45 Баскетбол, "Валенсия" - "Гран Канария" Нова спорт
22.00 "Атлетико" - "Валенсия" МАХ Спорт 4
22.00 "Ланс" - "Марсилия" Диема спорт
22.00 Голф: PGA тур, Турнир "Американ Експрес", трети ден Евроспорт 2
22.30 "Спортинг" - "Брага" Ринг
23.30 НФЛ, "Тампа Бей" - "Синсинати" МАХ Спорт 1
02.00 Тенис, Аустрелиън Оупън Евроспорт 1
02.00 Тенис, Аустрелиън Оупън Евроспорт 2
03.00 НБА, "Милуоки" - "Сакраменто" Диема спорт 2
03.15 НФЛ, "Грийн Бей" - "Сан Франицско" МАХ Спорт 1

ИЗБРАНИ НОВИНИ

Социални връзки