Капитанът на младежите вкара на РБ Залцбург

Николов премина в Адмира Вакер в началото на годината

Адмира Вакер Мьодлинг надви РБ Залцбург с 2:1 в контрола, а с попадение още в своя дебют се отличи капитанът на младежите - Владимир Николов.

Родният талант наказа осминафиналиста в Шампионската лига в 72-ата минута с откриващо попадение, което бе и единствено в редовните 90 минути. Двата отбора обаче се бяха разбрали да играят допълнителни 30 минути, в които последва втори гол за Адмира, дело на Старкъл, а Сеско оформи крайния резултат с почетно попадение за "червените бикове".

Николов премина в Адмира Вакер в началото на годината.