Хебър е на победа от финал в Супер Волей

Воденият от Камило Плачи тим надигра без проблем Дея спорт с 3:0

Шампионите от Хебър (Пазарджик) крачат уверено към финала във волейболното първенство при мъжете. Воденият от Камило Плачи тим надигра без проблем Дея спорт с 3:0 (25:19, 25:17, 25:21) във втората среща помежду им, изиграна в зала "Васил Левски" в Пазарджик.

Така "тигрите" поведоха в серията с 2:0 победи, след вчерашния успех също с 3:0 гейма. Играе се до три победи от пет мача.

Третият двубой от серията е на 18 април (понеделник), от 18:30 ч. в Бургас. При успех хебърци се класират на четвъртия си пореден финал, и ще се борят за втората си поредна титла.

Най-резултатен бе Якопо Масари със 17 точки (1 блокада), с 13 точки завърши Тодор Алексиев (1 блокада). За съперника Георги Петров се отчете с 12 точки (1 ас, 1 блокада), 10 точки добави Тодор Вълчев.