Локо София и Царско село с 0:0 в шахматна битка (ВИДЕО)

И двата отбора гледаха по-скоро да не загубят мача и така се случи

Локомотив София и Царско село завършиха наравно 0:0 в мача им от долната четворка на втората осмица в родния елит. "Царете" имаха по-голяма нужда от победата, за да имат реални шансове за оставането си в efbet Лига и догодина, докато сега те остават торетични, но и много трудни.

Царско село стартира силно мача. Реди Каса беше най-опасният футболист за гостите в началните минути. В 5-ата минута той отправи първия точен изстреля в двубоя. Александър Любенов обаче внимаваше и изби в ъглов удар. Стражът се справи и при последвалото центриране.

Постепенно столичните “железничари“ взеха инициативата и започнаха да създават опасности за вратата на Хаким Ндиае. В средата на първата част националът Мики Орачев центрира от пряк свободен удар. Георгиос Катсикас опита удар от въздуха, но прати топката високо над напречната греда.

Малко след това удар на Симеоне Славчев беше блокиран. Последва ъглов удар. След като „царете“ не успяха да изчистят добре Кацаров шутира, но неточно.

В 34-тата минута Ндиае направи фантастично спасяване. Орачев центрира в наказателното поле, а Димитър Митков засече с глава. Вратарят на гостите обаче демонстрира страхотен рефлекс и изби.

В края на първата част Пламен Крумов и Владимир Самарджиев си блъснаха лошо главите. Футболистът на Локо София беше изнесен на носила, докато Крумов остана на терена. И двамата бяха заменени в началото на втората част, така че да не се рискува със здравето им.

Десетина минути след началото на втората част Пламен Крачунов засече с глава центриране от ъглов удар. Той обаче насочи топката право в ръцете на Ндиае. Локомотив организира бърза контраатака. Венцислав Христов беше изведен зад защитата на „червено-черните“, но ударът му в близкия ъгъл не беше точен.

В 63-тата минута Октавио проби отдясно и центрира към Митков. Централният нападател стреля с глава, но Мартин Кавдански блокира с тяло.

Пет минути по-късно Айуб АБу и Реди Каса разиграха на двойно. Вторият овладя в наказателното поле, преодоля двама, за да си освободи пространство, но стреля в аут.

Четвърт час преди изтичането на редовното време Крачунов получи нов шанс да стреля с глава, но за пореден път неточно. Не изглеждаше начин, по който някой от двата отбора ще отбележи в днешния двубой.

Локо София - Царско село 0:0

Стартови състави:

Локомотив София: Любенов, Семерджиев, Катсикас, Крачунов, Орачев, Милошев, Кацаров, Октавио, Славчев, Митков, Пинсон

Царско село: Ндиае, Кавдански, Пулиезе, Батас, Каса, Зебли, Мартинс, Каломбо, Николаев, Крумов, Христов

НКП обяви, че ще има шествие преди дербито с ЦСКА

Двубоят на "Васил Левски" е от 16:15ч. в събота

БПФЛ благодари на депутатите за визите на чужденците

С промените се слага край на бавната процедура по издаване на работни визи на футболисти извън ЕС

Звездите на България и Етър сътвориха шоу с 8 гола на "Ивайло"

Сборният отбор на Краси Балъков отстъпи пред водените от Стоичков легенди

Димитър Шалъфов: Стадион "Георги Аспарухов" не може да бъде отдаден на концесия

Вижте какво разясни председателят на СОС

Гонзо против дерби без публика: Трябва да решим проблема с футболното хулиганство

Президенът на БФС предупреди, че ако казусът не бъде решен, полицията ще затвори секторите

Балъков: Етър е майката и бащата на моята кариера

Легендата на българския футбол се надява мача в чест на 100-годишнината на "болярите" да стане празник на града

Вальо Илиев: Целта пред ЦСКА 1948 е Европа

"Не искаме да се задоволяваме с малкото, а напротив - да бъдем гладни за повече"