ЦСКА пусна билетите за Берое и Сейнт Патрикс

„Червените“ организират томбола за феновете с абонаментни карти

Билетите за първия двубой от третия квалификационен кръг в Лигата на конференциите между ЦСКА и Сейнт Патрикс вече са в продажба онлайн.

Срещата ще се играе на 4 август (четвъртък) от 20:00 часа на Националния стадион "Васил Левски".

Цените на билетите  за този мач са както следва*:

- Сектор А - 20 лева

- Сектор В - 12 лева

- Сектор Г - 12 лева

- ВИП ложа - 150 лева

*Деца до 7 години влизат на стадиона безплатно.

От днес билети се продават тук и на касата до фен магазина на "Армията", която ще бъде с работно време от 11:00 до 18:00 часа.

Хора с инвалидност над 49% получават 20% отстъпка от билета за двубоя. За използването й се предоставя решение на ТЕЛК.

ВАЖНО: На касите на стадион "Българска армия", както и в мрежата на УРБО успоредно с билетите за двубоите на ЦСКА продължават да се продават и абонаментни карти за новия футболен сезон 2022/2023 година.

Също от днес в продажба са пуснати и билетите за мача от четвъртия кръг на Първа лига между ЦСКА - Берое (Стара Загора). Те могат да бъдат закупени, както от касите на "Армията" (до фен магазина), така и онлайн в мрежата на URBO. Двубоят на стадион "Българска армия" е в неделя (31 юли) от 21:00 часа.

Входните талони могат да бъдат закупени тук, а цените им са следните*:

- Сектор "А" - 12 лв.

- Сектор "В" - 8 лв.

- Сектор "Г" - 6 лв.

- Сектор "Б" - 6 лв.

- ВИП ложа - 130 лв.

*Два часа преди началото на срещата ще бъде отворена и специална каса за привържениците на Берое - до сектор "Б" в Борисовата градина, където ще се продават билетите за сектора за гости с цена 6 лева.

Междувременно ЦСКА реши да изненада своите привърженици, които имат абонаментна карта на отбора за този сезон.

„Армейците“ обявиха началото на томбола, в която ще вземат участие всички фенове на тима, които са си закупили абонаментна карта преди началото на домакинството на Сейнт Патрикс от третия предварителен кръг на Лигата на конференциите.

Победителите в томболата ще пътуват заедно с един свой близък с отбора на ЦСКА за гостуването на тима на Саша Илич в Ирландия за реванша със Сейнт Патрикс в (четвъртък), 11 август.

Ето какво написаха от „Армията“:

„Специална игра за всички картодържатели. Ако притежаваш абонаментна карта за новия сезон, участваш в нашата томбола. Двама от всички картодържатели и по 1 техен близък по избор ще имат възможността да пътуват с отбора за гостуването на Сейнт Патрикс в Ирландия и да изживеят отблизо емоциите на Лигата на Конференциите с любимия тим. Победителят ще стане ясен на полувремето на мача на 04.08. на националния стадион “Васил Левски”. В играта участва всеки, закупил абонамент до началото на срещата."

Бабич: Разочаровани сме, заслужавахме равен