Защитник на Фиорентина реже Интер и Ювентус

Защитник на Фиорентина реже Интер и Ювентус

Миленкович иска да остане във Флоренция поне още един сезон

След месеци на спекулации за бъдещето на Никола Миленкович сърбинът може да поднови договора си с Фиорентина. Защитникът има контракт до юни 2023 г. и се очакваше да напусне това лято. Интер и Ювентус го виждаха като първа алтернатива на Бремер, който премина при “бианконерите”.

Днес агентът на играча Фали Раманади се срещна с ръководството на Фиорентина и треньора Винченцо Италиано. Изглежда, че Миленкович вижда перспективи в проекта на клуба и иска да продължи на “Артемио Франки”.

Сега очакванията са той да подпише нов едногодишен договор с “виолетовите” и увеличение на заплатата до 3 милиона евро на сезон. 24-годишният сърбин можеше да бъде закупен за около 15 милиона евро, но Юве и Интер отложиха отправянето на официална оферта.

 

Мбапе съди ПСЖ за 263 милиона евро

Нападателят на Реал Мадрид Килиан Мбапе иска 240 милиона евро обезщетение от бившия си клуб ПСЖ, съобщи "Льо Паризиен".

Последен шанс за България да вземе точка

България посреща днес Грузия в последния кръг от група Е на квалификациите за предстоящото Световно първенство през 2026 година.

ОБЗОР: Германия се класира за Мондиала с 6:0 над Словакия (ВИДЕО)

Нидерландия подпечата квотата си, Хърватия с обрат от 0:2 в Черна гора - резултати и класирания

Лион взима под наем Ендрик от Реал

Без опция за закупуване

Нападател на Грузия: Трябва да сме позитивни срещу България

„Всеки мач за националния отбор е важен“, мотивира се Буду Зивзивадзе

Президентът на ФИФА поздрави Норвегия за класирането на Мондиал 2026

„Вие се завърнахте на сцената на Световното първенство“, заяви Джани Инфантино

Манолев с интересни разкрития за дебюта си във Висшата лига

"Висшата лига е най-доброто първенство в света, в ПСВ може 90 минути да не дадеш топката на другия отбор"

Павел Дочев с първа тренировка в Улм

60-годишният български специалист ще трябва да спира серията от 5 загуби на отбора

Бензема хвали Мбапе

„Той наистина играе много добре в Реал“, заяви бившият нападател