ИЗВЪНРЕДНО: ЦСКА готви нов трансферен удар

ИЗВЪНРЕДНО: ЦСКА готви нов трансферен удар

Саша Илич настоява, че има нужда от още нови играчи

ЦСКА ще се подсили с нови двама футоблисти, ако елиминира Сейнт Патрикс в третия квалификационен кръг на Лигата на конференциите, твърди “Мач Телеграф”. Старши треньорът Саша Илич неколкократно повтори, че всеки футболист, който би вдигнал класата на тима, е добре дошъл на “Армията” и че ръководството непрестанно работи по селекцията.

В началото на седмицата към отбора бяха вписани последните две нови попълнения - норвежкият халф Джонатан Линдсет и котдивоарският нападател Дауда Бамба, който от месец тренира с “червените”. В ЦСКА обаче искат да дадат още дълбочина на състава си, макар вече да привлякоха шестима футболисти - Станислав Шопов, Лазар Туфегджич, Брадли Де Нойер, Дюкенс Назон, Линдсет и Бамба. При отстраняване на Сейнт Патрикс, планираните сделки почти сигурно ще бъдат задействани, предвид свежите финансови постъпления, които ще влязат в касата при достигане на плейофа срещу Брьондби или Базел. Отпадане от “светците” обаче ще охлади трансферните мераци на клуба, който през лятото взе като свободни агенти единствено Шопов и Бамба, а за останалите четирима извади пари.

По непотвърдена информация “армейците” искат да привлекат централен защитник, за какъвто се заговори, че вече е бил в София на разговори с шефовете на клуба, както и офанзивен футболист.

Локо Пловдив с важно съобщение за феновете

Ръководството на Локомотив Пловдив излезе с важно съобщение до феновете си, касаещо билетите за предстоящите мачове на „смърфовете“ в efbet Лига и SESAME Купа на България

Ботев Пловдив с важна информация преди сблъсъка срещу ЦСКА

Ботев Пловдив гостува на ЦСКА в дербито от 16-ия кръг на Efbet лига

Ясни са всички зимни контроли на ЦСКА 1948

ЦСКА 1948 ще изиграе шест проверки на предстоящия зимен лагер в Анталия

Юношите биха Азербайджан

Националният отбор на България до 15 години постигна втора победа в турнира за развитие на УЕФА, който се провежда в Молдова.

Хамилтън отговори на шефа си

Пилотът на Ферари - Люис Хамилтън, отговори на критиките, отправени от президента на отбора Джон Елкан след състезанието в Бразилия, съобщи BBC.

Спартак Варна е в кошмарна серия срещу Берое

Спартак Варна се намира в черна серия срещу Берое в елита преди петъчния сблъсък между двата отбора под Аязмото.

Арда (Кърджали) пусна в продажба билетите за мача с ЦСКА 1948

ПФК Арда (Кърджали) пусна в продажба билетите за предстоящия двубой от 16-ия кръг на българската футболна efbet Лига срещу кандидат-шампиона ЦСКА 1948, съобщават от клуба.

Херо срещу ЦСКА - три десетилетия футболна история

Димитър Димитров – Херо срещу ЦСКА. Това е една от класиките в българския футбол през последните 30 години.

Виза провалила Айб за трансфер в Швеция

Виза провалила Айб за трансфер в Швеция. Това се е случило през лятото, когато бившият футболист на Ливърпул е изкарал успешни проби във втородивизионния Умеа.