Сърбия загря за тежките битки в Катар с 5:1 над Бахрейн (ВИДЕО)

Западните ни съседи показаха силна игра преди началото на Мондиала

Сърбия спечели по категоричен начин последния си мач преди началото на Световното първенство в Катар. Съседите ни разпиляха Бахрейн като гост в контролна среща.

Осем минути след началото „плавите“ излязоха напред в резултата чрез Душан Тадич. Седем минути по-късно Бахрейн стигна до изравнително попадение на Абдула Юсуф Хелал, който се разписа от дузпа.

Сърбия реализира още четири гола през втората част в рамките на два кратки периода. В 50-ата минута се разписа Душан Тадич, а адашът му Влахович добави още един гол минута след това.

Филип Джуричич реализира четвърто попадение за сърбите в 87-ата минута. Две по-късно Лука Йович оформи крайното 1:5.

Следващият опонент на Сърбия обаче ще е доста по-тежък. „Орлите“ ще се изправят срещу Бразилия на старта на Мондиала идния четвъртък. В групата им са още Швейцария и Камерун.