ИЗВЪНРЕДНО: Левски с мощен трансферен удар (ВИДЕО)

ИЗВЪНРЕДНО: Левски с мощен трансферен удар (ВИДЕО)

Вижте подробности

Левски е на път да си осигури първо ново попълнение. Това е бразилският централен нападател Рикардиньо, съобщава "Тема Спорт".

Той трябва да стане част от "сините" в началото на януари и да се присъедини към тима на Станимир Стоилов на подготовката в Дубай. В момента 21-годишният нападател е собственост на бразилския Гремио, който спечели промоция за елита, а през есента бе преотстъпен в друг тим от първото ниво - Атлетико Гоянензе.

Той има договор с клуба си до декември 2024 година. Затова и "сините" ще трябва да платят за правата му. На "Герена" обаче са убедени, че сделката вече е уредена и Рикардиньо ще облече фланелката на Левски в началото на януари.

Рикардо Виана Фильо-Рикардиньо, както е пълното име на играча, е роден на 23 април 2001 година в Сау Пауло. Именно от едноименния клуб започва и кариерата му. След това преминава през Гремио и Атлетико Гоянензе, а в Европа нападателят е играл за португалския Маритимо.

Хаджиевски: Направихме добър полусезон, макар че разполагаме със скърпен отбор

Треньорът на Спартак (Варна) видя позитивни няколко месеца

Иванов след успеха над Севлиево: Единственото хубаво нещо бе, че бихме

"Не съм доволен", подчерта младият специалист

Веласкес: Изиграхме много интелигентно мача

“Головете дойдоха в много важни моменти”, каза още испанецът

Евертон Бала: Левски изигра силен мач и показа, че е голям отбор

„Имахме нужда от тази победа и показахме, че сме голям отбор.“

Левски мина "транзит" през Спартак (Вн) - 3:1 (ВИДЕО)

Хулио Веласкес направи 9 промени в стартовия състав

Урибе: Работим по селекцията

Берое остава без победа от септември

Славко Матич: Направихме добър мач, липсваше късмет

Бауренски аут за Лудогорец

Берое остава без победа от септември след нули със Септември (ВИДЕО)

Заралии имат още един мач до края на годината

НА ЖИВО: Спартак (Варна) - Левски 1:3

Следете на живо мача тук