Витоша взе опитен защитник

Витоша взе опитен защитник

Вижте подробности

Витоша (Бистрица) направи сериозен трансфер, след като си осигури опитния централен бранител Пламен Крумов.

Той е роден през 1985 година и е добре познато име в родния футбол, след като беше в редица отбори сред които Берое, Левски, Локомотив (София), Славия, Локомотив (Пловдив), Арда, Царско село и Хебър.

Макар да е в напреднала футболна възраст бранителят е в много добро физическо състояние и със сигурност ще помогне на "тигрите" във Втора лига. Той и друг опитен защитник в лицето на Иво Харизанов от Спортист Своге са двамата нови играчи в състава на бистричани.

Ел-Хатиб ще свири дербито Миньор Перник - Пирин във Втора лига

Съдийската комисия към Българския футболен съюз обяви назначенията за 19-ия кръг на Втора лига

Дубълът на Лудогорец не остави шансове на Марек

Дублиращият отбор на Лудогорец не остави никакви шансове на Марек и го победи с категоричното 4:0 в Разград

ЦСКА II разби Спартак (Плевен)

Дублиращият отбор на ЦСКА победи Спартак (Плевен) с 4:0 мач от 18-ия кръг на Втора лига.

Бела и Миньор с нулево равенство на „Цар Самуил“

Вижте какво заявиха двамата треньори след мача от Втора лига

Фратрия спря победната серия на Черноморец (Бургас)

Гостите спечелиха с 2:0 във Втора лига

Общинският съвет остави Янтра (Габрово) без заплати

Вижте какво съобщиха "ковачите"

Шеф в Хебър каза дали ще има смяна на Николай Митов

Ще има ли последствия в съблекалнята на Хебър след унизителната загуба с 0:3 от Спортист (Своге е въпросът, който се задава най-често в последните дни

Севлиево с трети треньор през сезона

Новакът във Втора лига представи Николай Панайотов

Живко Желев: И двата гола срещу Янтра бяха нелепи

Старши треньорът на Беласица Петрич Живко Желев говори след двубоя на неговия тим срещу Янтра