Монца спечели мач с 5 гола, Антов не игра (ВИДЕО)

Българският национален изгледа от пейката успеха с 3:2 над Кремонезе

Монца победи Кремонезе с 3:2 като гост в мач от 18-ия кръг на италианската Серия А.

Българският национален Валентин Антов отново не влезе в игра за Монца и изгледа мача от резервната скамейка.

Монца доминираше през първата част и се оттегли на почивка с два гола аванс след точни попадения на Патрик Чурия и Джанлука Капрари.

В 55-а минута Капрари вкара втория си гол в мача след асистенция на Петаня и Монца поведе с 3:0.

Домакините от Кремонезе намериха сили да се върнат в срещата с попадения на Даниел Чофани и Сириел Десерс, но не успяха да стигнат поне до точка.

Монца няма загуба от началото на годината и се изкачи на 11-о място в таблицата с 21 точки. Кремонезе е на последна позиция със 7 точки.