Кабаков свири мач в Рияд преди дебюта на Роналдо (ВИДЕО)

Българският топрефер Георги Кабаков за пореден път получи наряд в Саудиска Арабия. Той ръководи мача на лидера в класирането Ал Хилал, който се игра в Рияд точно преди дебюта на Кристиано Роландо за Ал Насър.

Ал Хилал победи с 2:1 Абха и остана лидер в класирането. Янг Хюн-Соо вкара за Ал Хилал в 21-ата минута, но Адам изравни в 29-ата. През второто полувреме Георги Кабаков свири дузпа за Ал Хилал, която Ал Давасари реализира за крайното 2:1, съобщава Дарик.

Георги Кабаков и неговата бригада често пътуват до Саудитска Арабия, за да свирят мачове от местното първенство. Млачът Ал Хилал – Абха завърши 45 минути преди старта на двубоя Ал Насър – Ал Етифак, в който официално Роналдо направи своя дебют в Саудитска Арабия, извеждайки Ал Насър с капитанската лента.

Авто-мото изложбата "Ние сме България" се провежда този уикенд край Варна (СНИМКИ)

Събитието представлява вълнуващо изложение на автомобили, брандирани със символите и цветовете на България