Байерн се изложи отново, този път врътна реми срещу Айнтрахт (ВИДЕО)

Байерн се изложи отново, този път врътна реми срещу Айнтрахт (ВИДЕО)

Двата тима врътнаха реми с по един гол

Айнтрахт Франкфурт стигна до 1:1 при гостуването на Байерн и по този начин донесе радост, освен за себе си, така и за Унион Берлин, Лайпциг, Фрайбург и Дортмунд, които преследват баварците за върха в Бундеслигата. Така след 18 кръга Байерн води с 37 пункта, Айтрахт е на 5-тото място с 32 точки, а Дортмунд има и мач по-малко. Това бе трето поредно равенство на Байерн през 2023 година.

Байерн поведе през първото полувреме, Айнтрахт изравни през второто и дори в края на двубоя имаше повече шансове да донесе победата на своя отбор.

Първото добро положение за гол дойде в 13-ата минута. Тогава Рандал Коло Мауни засече центриране и стреля с глава, но защитник на Байерн изби топката.

В 25-ата минута Ян Зомер излезе извън наказателното поле и направи нарушение, за което получи жълт картон.

Кевин Трап направи чудесно спасяване в 31-ата минута. Тогава Томас Мюлер стреля в долния десен ъгъл, но стражът на Айнтрахт бе на мястото си.

Байерн вкара в 34-ата минута. Лерой Сане засече с едно докосване центриране отдясно и прати топката неспасяемо във вратата на Трап.

През второто полувреме Байерн не бе много активен в атака и по-скоро действаше изчаквателно.

В 69-ата минута гостите направиха страхотна контраатака. Тя започна от Рандал Муани, който подаде към Даичи Камада. Японецът увлече няколко защитници и върна към Муани, който направи страхотен спринт. Влезе в наказателното поле, пое топката с десния крак и с левия я вкара във вратата на Ян Зомер.

В 84-ата минута Айнтрахт можеше да стигне до пълен обрат. Гостите създадоха сериозно меле в наказателното поле, отправиха няколко удара, но топката бе избита.

Гостите имаха повече шансове до края на мача, но така и не успяха да вкарат втори гол и да стигнат до пълен обрат срещу именития си домакин.

Хартс удари Селтик в дербито за върха в Шотландия (ВИДЕО)

Нанси дебютира с поражение начело на "детелините"

Росен Божинов с 90 минути за Анверп при класика срещу Генк

Родният национал се представи на ниво

Джаспър пропусна дузпа и Железничар загуби като гост (ВИДЕО)

Въпреки това той изигра пълни 90 минути, докато Христо Иванов въобще не бе в групата за мача

В Тотнъм притеснени за Удоджи и Коло Муани

Победата над Брентфорд беше първи домакински успех на тима във Висшата лига от 16 август насам

ПАОК с трети пореден успех в Гърция, Десподов влезе като смяна (ВИДЕО)

Отборът на българина би Арис с 3:1

Еспаньол влезе в топ 5 на „Ла Лига“(ВИДЕО)

След минимална победа у дома над Райо Валекано

Малшанс за Гьозтепе и Мъри, загубиха от Трабзонспор у дома (ВИДЕО)

Отборът на българина отстъпи с 1:2

Лацио и Болоня с 1:1 в Италия (ВИДЕО)

Попаденията паднаха още през първото полувреме

Тонислав Йорданов влезе като смяна при загубата на Кишварда от Ференцварош (ВИДЕО)

Отборът на българина загуби с 0:3