ОФИЦИАЛНО: Топузаков пое Левски

ОФИЦИАЛНО: Топузаков пое Левски

Вижте подробности

Елин Топузков ще води представителният тим на Левски до края на сезон 2022/2023 година, съобщиха официално от "синия" клуб, след като днес за това информира и мажоритарният собственик Наско Сираков.

В щаба на легендата на "сините" влизат Христо Арангелов, Данаил Иванов, Божидар Митрев и Григор Гутев.

Елин Топузаков е роден на 5 февруари 1977 г. в Димитровград. Рекордьор за "Левски" по мачове в европейските клубни турнири - 65. Петкратен шампион, шесткратен носител на Купата на България и двукратен носител на Суперкупата на България. Елин Топузаков е водил "сините" в общо 27 срещи до този момент през сезон 2013/2014 и сезон 2016/2017 година.

От Левски пожелаха много много успехи и щастливи мигове на Елин Топузаков и неговия щаб начело на любимия му отбор.

Славия започва лагера си с група от 29 човека

“Белите” ще се подготвят в Банско

Янев засипа с похвали Цварц след дебютния гол (ВИДЕО)

Треньорът на ЦСКА разкри причината зад отсъствието на Ето’о

Левски: Имаме лиценз за Европа, засега няма да плащаме на Божков

“Сините” публикуваха изявление по случая

Цварц започна с головете, ЦСКА победи Брине с 2:1 (ВИДЕО)

"Армейците" с пълен обрат в първата си контрола на австрийска земя

Луканов: Искам Дунав да играе със самочувствие

След 6 години Дунав се завърна в елита. Изненадващо обаче архитектът на убедителния успех във Втора лига Георги Чиликов напусна треньорския пост, а начело на "драконите" застана Емануел Луканов

Адвокатът на Левски: Отборът няма да бъде изваден от евротурнирите

Адвокатът на Левски - Стоимен Чакалов, е категоричен, че "сините" не могат да бъдат извадени от евротурнирите заради Васил Божков, който претендира за плащането на сума в размер на 5 072 337,63 евро