Елизара Янева се класира на четвърфинал на турнир от ITF в Италия

Елизара Янева се класира на четвърфинал на турнир от ITF в Италия

Вижте подробности

Елизара Янева се класира за четвъртфиналите на сингъл при девойките на турнира от категория J200 в Салсомаджоре, Италия, съобщи официалният сайт на Българската федерация по тенис. 

Българката победи с 6:4, 6:0 Мая Бурческу от Румъния. На старта Янева разгроми с 6:2, 6:0 представителката на домакините Свева Пиерони. 

16-годишната Янева се класира на полуфинал и в турнира на двойки в тандем със Сара Илиев от Франция.

Българска титла в тениса!

Пьотр Нестеров ликува на двойки в Тунис

Нестеров на финал в Тунис

Националът на България за Купа "Дейвис" Пьотр Нестеров се класира за финала на сингъл на турнира по тенис на твърда настилка в Монастир (Тунис) с награден фонд 15 хиляди долара.

Голямо име аут за Аустрелиън Оупън

Дрейпър пропуска турнира заради контузия

Нестеров на полуфинал в Монастир

Българинът подчини италианец за час и 55 минути

Динко Динев преодоля втория кръг в Анталия

Българският тенис-талант Динко Динев преодоля втория кръг на сингъл на турнира по тенис на клей в Анталия (Турция) с награден фонд 15 хиляди долара, след като отстрани в три сета румънеца Стефан Илие Богдан Петре

Адриан Андреев с победен старт в Мароко

Адриан Андреев стартира с победа на сингъл на турнира по тенис на червени кортове в Агадир (Мароко) с награден фонд 15 хиляди долара