ЦСКА няма да задържи Смоленски

ЦСКА няма да задържи Смоленски

В момента той е под наем в Пирин Благоевград

Бъдещето на юношата на ЦСКА - Мартин Смоленски не е свързано с "Българска армия".

В момента офанзивният футболист се подвизава под наем в Пирин (Благоевград), а договорът му с "червените" изтича през лятото. От Борисовата градина нямат намерение да му отправят предложение за нов контракт, което значи, че след края на сезона 20-годишният младежки национал ще бъде свободен агент.

Футболистът вече има няколко опции за бъдещето си. Интерес към него проявява чуждестранен тим, както и Славия и още един отбор от първата шестица на родния шампионат.Между 2019-а и 2021-ва година младокът има общо 13 участия с червената фланелка, а след това последователно бе отдаван под наем на втородивизионните Литекс и Миньор (Перник), както и на Пирин в началото на този сезон. Той е основен играч в селекцията на Христо Янев, като досега през кампанията записа 25 мача, в които се е отчел с 3 асистенции и 2 попадения - срещу Спартак (Варна) (3:1) и Левски (1:1).

 

Берое представи трети нов

Футболният Берое (Стара Загора) обяви привличането на трето ново попълнение за предстоящия сезон във Втора лига.

Бдение пред стадиона на Славия в памет на загиналите деца

Да оставим цвете, шалче, топка или просто да запалим заедно свещички в памет на белите душички

Новата звезда на ЦСКА към феновете: Нямам търпение да ви видя на стадиона (ВИДЕО)

Вижте какво каза шампионът на Италия

Черно море е готов със защитата за новия сезон

Черно море изпълни първата си цел по време на лятната подготовка – да окомплектова бързо защитата за новия сезон.

Левски чака пети нов

Левски ще привлече мароканския халф Ел Мехди Ел Мубарик

Левски и ЦСКА подкрепиха благотворителен мач след катастрофата край Ямбол

Левски и ЦСКА подкрепиха идеята на Славия за благотворителен мач в помощ на семействата на жертвите и пострадалите от вчерашната катастрофа край Ямбол, съобщиха от „белия“ футболен клуб.