Изписват от болница капитана на Лутън

Изписват от болница капитана на Лутън

Том Локиър се завръща у дома, съобщиха от клуба

Капитанът на Лутън Таун - Том Локиър, който колабира на терена в мача за класиране във Висшата лига на "шапкарите" срещу Ковънтри, е готов да се върне у дома.

28-годишният защитник беше подложен на серия от тестове в лондонската клиника Кавендиш след инцидента в ранните етапи на съботния финал на плейофа, проведен на "Уембли".

"На Том Локиър ще бъде позволено да напусне болницата и да се завърне у дома в четвъртък. Уелският национал премина всички необходими медицински тестове и наблюдения, за да бъде пуснат у дома за период на почивка преди началото на предсезонната подготовка, в която той ще бъде готов да участва", съобщиха от клуба в сряда.

Лутън, който завърши на трета позиция в Чемпиъншип, спечели промоцията, като победи Ковънтри с 6:5 с дузпи след равенство 1:1 в редовното време и продълженията.

Локиър се възстанови достатъчно, за да отпразнува победата със семейството си в болница, публикувайки снимка в социалните медии. Лутън в елита на Англия за първи път от 1992 година насам.

Заглавията на Острова: Вирц ще избира между Ман Сити и Байерн

Наполи се прицели в две звезди на “гражданите”

В Испания: Реал Мадрид и Шаби Алонсо се разбраха

Карло Анчелоти ще се сбогува с "белите" на 25 май

Аморим: Бойният дух замаскира част от слабостите ни

"Резултатът е много хубав", каза мениджърът на Юнайтед

Бетис се измъкна в продълженията във Флоренция и е на финал (ВИДЕО)

Испанският тим стигна до 2:2 срещу Фиорентина

Английски финал в Лига Европа (ВИДЕО)

Юнайтед със звучен обрат на "Олд Трафорд", Тотнъм би в Норвегия

Челси се класира на финал без много усилия (ВИДЕО)

"Сините" се наложиха с 1:0 над Юргорден у дома

Бивш германски национал спира с футбола след края на сезона

Марсел Халстенберг очаква бутонките

Без традиционния обяд между шефовете на Барселона и Реал Мадрид

Преди Ел Класико

Наполи преговаря с Де Бройне

Куп отбори искат белгиеца