Меси отива в клуба на Бекъм

Меси отива в клуба на Бекъм

Журналистът от "Radio Continental" Ернан Кастильо твърди, че аржентинецът ще се присъедини към Интер Маями

Аржентинският нападател Лионел Меси е решил да продължи кариерата си в американския футболен клуб Интер Маями, съобщава журналистът от "Radio Continental" Ернан Кастильо.

"Меси отказа големите пари, които можеше да направи, като се присъедини към клуб от Саудитска Арабия. Той знае, че не му е писано да се върне в Барселона. Меси уреди всичко с Интер Маями и ще играе за клуба. Това е решението му", обяви Кастильо.

Собственик на Интер е Дейвид Бекъм.

Преди няколко дни ръководството на френския шампион Пари Сен Жермен обяви, че Меси ще напусне в края на настоящия сезон. Аржентинецът премина при парижани през лятото на 2021-а. За ПСЖ той изигра 74 мача във турнири и записа 32 гола и 35 асистенции. Меси стана два пъти шампион на Франция и веднъж спечели Суперкупата на страната.

Аржентинецът игра за Барселона от 2003 до 2021 година и стана шампион на Испания 10 пъти, по 7 пъти спечели Суперкупата и Купата на Испания, 4 пъти Шампионската лига, по три пъти Суперкупата на УЕФА и Световно клубно първенство. През 2021-а Меси взе "Златната топка" за рекорден седми път - награда, която се дава на най-добрия играч на годината.

Отмениха гол в дебюта на Марин Петков (ВИДЕО)

Българинът титуляр при 1:1

КОНКАКАФ ще има шест квоти за Мондиал 2030

КОНКАКАФ съобщи, че ще разполага с шест директни квоти за класиране на световното първенство през 2030 година, а още една квота ще бъде разпределена чрез междуконтинентален плейоф

Хамес Родригес си уреди трансфера в МЛС

Колумбийският национал Хамес Родригес е постигнал споразумение за трансфера си в Минесота Юнайтед като свободен агент, съобщава Фабрицио Романо

Саудитската Лига размаха пръст на Кристиано Роналдо

Ръководството на саудитската Про лига отправи предупреждение към Кристиано Роналдо, че „нито един индивид, колкото и значим да е той, не определя решения извън собствения си клуб“

Бензема: Ал Хилал е Реал Мадрид на Азия

Носителят на “Златната топка” за 2022 г. - Карим Бензема, определи новия си клуб Ал Хилал като “Реал Мадрид на Азия”

Нюелс Олд Бойс потвърдиха: Работим по завръщането на Лео Меси

Нюелс Олд Бойс - клубът, в който Лионел Меси прави първите си стъпки във футбола, работи по евентуалното привличане на легендата обратно в тима