Сон е новият капитан на Тотнъм

Сон е новият капитан на Тотнъм

Кореецът наследява лентата от Хари Кейн

Тотнъм бързо намери нов капитан, след като продаде досегашния си такъв Хари Кейн на Байерн Мюнхен.

Футболистът, който ще носи капитанската лента на лондончани, е Хюн-мин Сон. Това ще стане, тъй като другият най-опитен играч в състава на Анге Постекоглу – Юго Лорис, ще напусне клуба след 11 години. 

Сон вече дълго време носи капитанската лента в националния отбор на Южна Корея, за който има 111 мача.

Лятното попълнение Джеймс Мадисън и защитникът Кристиан Ромеро ще бъдат заместник-капитани, като очакванията в клуба са тримата да помогнат за подобряването на клубния дух в тима и да му помогнат за по-добро представяне от миналия сезон.

Наказанието на Кристиан Ромеро беше увеличено

Капитанът на Тотнъм Кристиан Ромеро бе наказан с един мач допълнително от Футболната асоциация на Англия

Ювентус започва преговори с Бернардо Силва

Италианският гранд Ювентус е отправил поглед към Висшата лига в търсене на класно попълнение за своята халфова линия

Солскяер получава милиони, ако вкара Манчестър Юнайтед в Шампионската лига

„Червените дяволи“ плаща 4 млн. паунда на норвежеца за място в топ 5 на Висшата лига

Opta: Арсенал има 87% шанс да е шампион

Арсенал е категоричен фаворит за титлата в английското първенство по футбол и има почти 87% шанс да стане шампион, сочи симулация на сезона на статистическата платформа Opta

Букайо Сака ще удължи договора си с Арсенал

Настоящият контракт на англичанина изтича догодина

Гуардиола доволен, че Семеньо избра Манчестър Сити

Новото попълнение ще попадне в групата за двубоя с Екзитър