Николай Костов остава без крилото, което искаше

Николай Костов остава без крилото, което искаше

Трансфер е бил възможен само при продажба на друг играч

Загубата от Айнтрахт Франкфурт с 0:2 в плейофите на Лигата на конференциите сериозно промени плановете на Левски за селекция. Според запознати Николай Костов ще се размине с крило, каквото е настоява да бъде привлечено, ако „сините“ влязат в групите на третия по сила европейски клубен турнир. Шефовете са били категорични, че могат да му вземат играч само, ако някой от титулярите бъде продаден, пише „Мач Телеграф“.

На този етап обаче не се очертава Левски да се раздели с основните си футболисти. Причината е, че към момента липсват офертите, които биха задоволили ръководството. Нищо, че се заговори, че унгарският Академия Пушкаш е предприел късна офанзива за Андриан Краев и Хосе Кордоба.

Освен това време за търсене на заместници почти няма. Особено, ако за тях трябваше да се плащат пари. Пазарът у нас затваря на 8 септември. На „Герена“ смятат да дадат на първо време шанс на собствените си кадри – Преслав Бачев и Кристиян Йовов.

 

 

Левски може да продаде Акрам Бурас в Белгия

Местното издание ZWsport пише, че има интерес към алжиреца

Янев: Пиедраита е нешлифован диамант

„Всеки успех е сладък, но трябва да останем смирени“

Достанич: Такъв еврогол не се вижда всеки ден, честито!

"ЦСКА е добре подреден и подготвен тактически отбор, с добър треньор"

ОБЗОР: Три титли и общо пет медала за България на Балканиадата по лека атлетика

Божидар Саръбоюков, Тихомир Иванов и Христо Илиев спечелиха титлите в своите дисциплини, а Андреа Славова на 400 метра и Девора Аврамова на 3000 метра взеха сребърни отличия на Балканиадата по лека атлетика в зала в сръбската столица Белград.

Патрик-Габриел Галчев дебютира със загуба за Железничар (ВИДЕО)

Българският защитник Патрик-Габриел Галчев дебютира за новия си отбор Железничар (Сараево) в първенството на Босна и Херцеговина при гостуването си на Вележ (Мостар) в 22-ия кръг, загубено с 0:1.

Героят на ЦСКА: Успяхме да вземем това, което искахме

„Много съм доволен от победата и за гола!“