"Сан Сиро" не е разпродаден за Нюкасъл

"Сан Сиро" не е разпродаден за Нюкасъл

10 000 места остават свободни за мача от Шампионска лига

Феновете на Милан няма да изпълнят стадион "Сан Сиро" за първия мач в Шампионска лига, съперник в който е Нюкасъл. Близо 10000 места все още са свободни, отбелязва авторитетният журналист Джанлука Ди Марцио. До момента са продадени около 65 000 билета за двубоя от групата на смъртта, в която са още Борусия Дортмунд и ПСЖ.

Една от причините със сигурност е разочароващото представяне в дербито с Интер, което "росонерите" загубиха с 1:5, допускайки за пръв път пет попадения от градския съперник от 1974 година. 

На свой ред треньорът Стафено Пиоли планира няколко промени. Една от тях е свързана с Кристиан Пулишич. Бившият халф на Челси започна силно престоя си в Милано, но срещу Интер бе незабележим и бе заменен в началото на втората част. Очаква се националът на САЩ да остане резерва. До него ще седне и Тижани Райндерс, а място от първата минута ще получат Томазо Побега и Самуел Чукуезе.

Шаби Алонсо доволен след първа победа от три мача на Реал Мадрид

Реал (Мадрид) спечели с 4:3 при гостуването си в петия кръг на гръцкия Олимпиакос, а треньорът им Шаби Алонсо беше попитан дали победата може да се окаже повратна точка предвид неубедителните мачове до момента.

Хари Кейн призна, че Байерн Мюнхен трябва да си направи правилните изводи

Звездата на Байерн Мюнхен и английския национален отбор Хари Кейн имаше тежка вечер в двубоя срещу Арсенал от основната фаза в Шампионската лига.

Микел Артета: Победихме най-добрия отбор в Европа

Мениджърът на Арсенал Микел Артета вярва, че лондончани са победили "най-добрия отбор в Европа", след като спечелиха с 3:1 у дома срещу Байерн Мюнхен в мач от основната фаза в Шампионската лига. 

Мбапе е вкарал 22 от 40-те гола на Реал Мадрид този сезон

Килиан Мбапе собственоръчно измъкна Реал Мадрид от врящия казан в Пирея, отбелязвайки четири гола за победата като гост с 4:3 над Олимпиакос в мач от груповата фаза на Шампионската лига.

Ливърпул в най-лошата си серия от 71 години насам

Кошмарният сезон на шампиона на Англия – Ливърпул, продължава с пълна сила. „Червените“ бяха унижени на своя „Анфийлд“ от ПСВ Айндховен в мач от основната фаза на Шампионска лига.

ОБЗОР: Реал си размени 7 гола с Олимпиакос, но все пак победи (РЕЗУЛТАТИ)(ВИДЕО)

Европейският шампион ПСЖ наниза пет гола на Тотнъм в Париж

Атлетико удари болезнено Интер (ВИДЕО)

Гол в добавеното време носи ново разочарование за "нерадзурите"

Мъка без край: Ливърпул отнесе четири гола от ПСВ на "Анфийлд"! (ВИДЕО)

Съдбата на Арне Слот започва да става все по-неясна след пореден провал тази есен

Арсенал наказа лошо Байерн Мюнхен с 3:1 в Лондон (ВИДЕО)

Двата отбора изиграха страхотен мач на "Емирейтс", топчиите са пет от пет