Костов: Съжалявам за момчетата и публиката

Костов: Съжалявам за момчетата и публиката

Треньорът на Левски смята, че е имало червен картон за Лудогорец

Наставникът на Левски Николай Костов бе на мнение след поражението с 0:1 от Лудогорец, че някои от решенията на главния съдия са повлияли за крайния резултат.

„Започнахме много добре мача. През първите 20 минути превъзхождахме отбора на Лудогорец. В тези минути, когато имаше спорни отсъждания, нашите играчи започнаха да отклоняват вниманието си и допуснахме гол. След това положихме максимално усилия да изравним резултата, но не успяхме да го направим. Можеше мачът да се развие по друг начин, ако някои от отсъжданията на съдията бяха по-различни. В 60 минута имаше безспорен червен картон за Лудогорец. Имаше и други спорни моменти, които няма как да обсъждам сега. Мисля, че заслужавахме повече. Съжалявам за момчетата и за публиката“.

„Лудогорец е един от най-добрите отбори. Имат опитни играчи с много европейски мачове. Мисля, че нашият отбор не им отстъпва. Представихме се достойно в този мач. Да, може би се отдалечаваме от челните места, но имаме дух и колектив. Развиваме се много добре. Публиката на Левски ми влияе емоционално. Винаги уважавам подкрепата на публиката на Левски. Във времето мисля, че ще се промени отношението им към мен".

НА ЖИВО: Спартак Вн – Локо Сф (СЪСТАВИ)

Гледайте и следете мача тук…

Ще може ли „Берое“ да се противопостави на „Левски“, който гони лидера „Локомотив Авиа“?

Шампионът „Левски“ победи „Монтана“ като гост и си върна титулярното място в класирането при мъжете във волейбола

Селекционерът Александър Димитров: Групата е доста балансирана

„За всички отбори това ще бъде непозната територия и сериозно предизвикателство“

БПФЛ с подробности за жребия за полуфиналите на Sesame Купа на България

Мачовете ще се играят през месец април 2026

Легенда на Спартак Варна: Грозна победа срещу Локо Сф също ще ме зарадва

Легендата на Спартак Варна Пламен Казаков очаква днес „соколите“ да покажат, че могат да играят за резултат и да надделеят срещу Локомотив София с прагматичен футбол

ЦСКА за Трифон Иванов: Туньо символизираше всички "армейски" ценности

ЦСКА отбеляза на сайта 10 години от кончината на великия Трифон Иванов