Самуел Акере преподписа с Ботев (Пловдив)

Самуел Акере преподписа с Ботев (Пловдив)

Нигериецът остава в клуба поне още два сезона

Самуел Акере поднови договора си с Ботев (Пловдив). Новият му контракт е до края на сезон 2025/2026 година.

19-годишният нигериец направи своя дебют с екипа на Ботев на 21.05.2022 г. и вече записа 55 мача за "канарчетата", в които реализира 7 гола.

През този сезон Акере е основна част от пловдивския тим, като стартира във всеки един от мачовете за първенството, вкара 4 гола и даде също толкова асистенции.

Лудогорец срещу Ференцварош в плейофите на Лига Европа!

Двата отбора отново пресичат пътищата си в Европа този сезон

Радослав Гидженов е Съдия №1 на България

Никола Попов е номер 1 на VAR

Георги Иванов: Имиджът на съдийството ни започва да се чисти

Президентът на Българския футболен съюз Георги Иванов присъства на церемонията, организирана от Асоциацията на съдиите по футбол, на която бяха отличени най-добрите рефери за 2025 година

Стадионът в Добрич е все по-близо да има осветление

Проектът за изграждане на осветлението на стадион „Дружба“ е в заключителната си фаза и е на броени дни от завършване

ОФИЦИАЛНО: Калоян Петков поема женския ни национален отбор

Калоян Петков е новият селекционер на женския национален отбор на България, обявиха от футболната ни централа

Локомотив (Пловдив) ще изиграе в събота последната контрола от зимната си подготовка

Представителният отбор на Локомотив (Пловдив) ще изиграе на 31 януари (събота) четвъртата си контрола по време на зимната си подготовка.