ЦСКА ще вземе "поправителния изпит" срещу Славия

ЦСКА ще вземе "поправителния изпит" срещу Славия

Вижте подробности

ЦСКА загуби две точки за първенство при равенството 1:1 със Славия на стадион "Александър Шаламанов", но ще вземе успешно "поправителния изпит" на същото място за Купата на България. Така поне смята букмейкърът Inbet, който приема залози за "двойка" при коефициент 1,57. Равенството е оценено с 3,90, а евентуален успех на "белите" с 6,00.

Мачът е във вторник от 17,30 часа и се очаква с огромен интерес. Победителят ще бъде определен в един двубой, като при равенство ще се играят продължения и евентуално дузпи.

Дисциплинарната комисия съобщи глобите след последните кръгове

Вижте всички санкции за efbet Лига и за Втора професионална лига

Черно море пусна билетите за ЦСКА

Двубоят е на 6 декември

Най-важният мач е за живота - БПФЛ и цяла България са с вас, Боби и Любо!

Лигата също подкрепи легендите

Всички здрави в ЦСКА след Спартак Вн

ЦСКА продължава подготовката си за поредния шампионатен сблъсък, който е само след 2 дни – домакински двубой срещу Локомотив (Пловдив).

Ясна е диагнозата на Любо Пенев

Легендата е силно отслабнал и изтощен

Вълна на съпричасност към Любослав Пенев и Борислав Михайлов

Вълна на съпричасност и подкрепа заяви футболната общественост в България по повод вестите за влошеното здравословно състояние на двама от големите български футболисти Любослав Пенев и Борислав Михайлов.

И от Левски се включиха в подкрепата: Кураж, легенди

От Левски излязоха с официална позиция в подкрепа на бившия президент на БФС и националния тим Борислав Михайлов, който е юноша на клуба, както и на бившия футболист на ЦСКА, Атлетико Мадрид, Валенсия и България Любослав Пенев, които се борят за живота си.

Пуснаха билетите за Берое-Черно море

Футболен клуб Берое пусна в продажба билетите за мача с Черно море. Срещата от 18-ия кръг на Първа лига е на 3-ти декември (сряда) от 15:30 на стадион "Берое".

Ботев (Пловдив) декларира: Клубът не участва и не стои зад каквито и да било политически прояви

От ръководството на Ботев (Пловдив) излязоха с официална декларация, в която категорично отрекоха твърденията, че привърженици на „жълто-черните“ участват организирано в протести и че футболният клуб по някакъв начин стои зад подобни действия.