3. Антов си изкара червен картон, но Кремонезе победи без него (ВИДЕО)

Антов си изкара червен картон, но Кремонезе победи без него (ВИДЕО)

Родният национал беше изгонен в 51-та минута срещу Венеция

Кремонезе се наложи над Венеция с 1:0 „Джовани Дзини“ в мач от 16-ия кръг от Серия Б. Българският национал Валентин Антов започна като титуляр за домакините, но в 51-ата минута бе изгонен с директен червен картон.

Кремонезе стигна до гол още в 22-ата минута, когато Масимо Кода прати топката във вратата, пазена Бруно Оливейра, но след преразглеждане на ситуацията с ВАР, попадението не бе зачетено.

Денис Йонсен бе изведен на чиста позиция в 51-ата минута, когато Валентин Антов го фаулира. След преразглеждане на ситуацията с ВАР обаче, главният арбитър вдигна директен червен картон на българския национал, който се бе оказал последен в защитата на Кремонезе.

Лука Раванели обаче вкара в 81-ата минута за домакините от Кремона, с който гол донесе успеха на своя тим.

След тази победа Кремонезе събра актив от 29 точки, заемайки 3-о място във временното класиране в Серия Б, докато Венеция остава на първото място в групата с 33 пункта.