Федерер: Надявам се на чудо, за да се класирам на полуфиналите

Федерер: Надявам се на чудо, за да се класирам на полуфиналите

Здравослоните ми проблеми не позволяват да давам най-доброто от себе си. Надявам се на чудо, за да се класирам на полуфиналите. Това заяви световният номер две Роджър Федерер след победата си над Радек Степанек (7-6 6-4) на финалния "Мастърс" в Шанхай.

Здравослоните ми проблеми не позволяват да давам най-доброто от себе си. Надявам се на чудо, за да се класирам на полуфиналите. Това заяви световният номер две Роджър Федерер след победата си над Радек Степанек (7-6 6-4) на финалния "Мастърс" в Шанхай.

"Седмицата започна много трудно за мен. Гърбът ми ме болеше две седмици, а когато се оправи, започнаха проблемите ми със стомаха. Ако двубоят с Щепанек бе вчера, нямах никкаъв шанс да изляза на корта", заяви швейцарецът.

 

Анди Мъри вече си осигури класиране за полуфиналите, което е добре за мен. Утре е ден за възстановяване и се надявам всичко да е наред, за да имам шанс да се класирам за полуфиналите", завърши доскорошният номер едно.

Алкарас отказа Купа Дейвис

Световният номер едно Карлос Алкарас се оттегли от финалите на неофициалното световно отборно първенство за Купа Дейвис в Болоня поради травма на подколянното сухожилие.

Карлос Алкарас под въпрос за Купа Дейвис

Световният номер 1 Карлос Алкарас премина спешни медицински прегледи днес следобед, за да се установи сериозността на контузията в дясното му бедро.

Синер: Сега е време за почивка

„2025 бе една специална година с възходи и падения“

Джокович подобри още едно постижение на Федерер

Сърбинът продължава да задминава рекордите на най-големите си съперници

Александър Донски преодоля квалификациите в Бергамо

Българинът с нова трисетова победа в турнира

Синер догонва Алкарас в гонитбата за “големите трофеи”

Разликата между световните номер едно и номер две вече е само три титли

Виктория Томова запази позиции в световната ранглиста по тенис при жените

Най-добрата българска тенисистка - Виктория Томова, запази 134-ото си място в световната ранглиста на УТА.

Григор Димитров завърши сезона на 44 позиция

Първата ракета на България Григор Димитров завърши сезона в мъжкия тенис на №44 с актив от 1180 точки.

Синер: Невероятно е да завърша сезона по този начин (ВИДЕО)

„Тенисът е индивидуален спорт, но нищо от това нямаше да е възможно без екипа ми", каза италианецът