Левски разсипа Ботев за едно полувреме, Костов не спира да бележи (ВИДЕО+СНИМКИ)

Божидар Митрев с нова безумна грешка

Левски постигна поредната си победа в Първа лига. В мач от XIV кръг на Първа лига, "сините" се наложиха с категоричното 4:1. По този начин те се изкачиха поне за няколко часа на първото място в родния футболен елит, изпреварвайки Лудогорец. В 17:30 ч. обаче започва гостуването на "орлите" на Етър и при успех ще си върнат лидерството в класирането.

Възпитаниците на Славиша Стоянович изиграха изключително силно второ полувреме, в което реализираха 3 безответни попадения. След края на първата част, резултатът бе 1:1. След като Левски поведе, Ботев изравни в последната секунда, когато Божидар Митрев допусна лек удар от дистанция да спре в мрежата му.

Ключови думи: Левски

Бабич: Разочаровани сме, заслужавахме равен