Ботев и Марибор разменят голове

Ботев и Марибор разменят голове

"Канарчетата" гостуват в Словения

Ботев Пловдив гостува на Марибор в реванш от първи предварителен кръг на Лига Европа. "Канарчетата" се целят в елиминиране на словенския тим, а задачата им е повече от преодолима след успех с 2:1 на "Христо Ботев" преди седмица.

Победителят пък ще се изправи срещу Панатинайкос идната седмица, като в първия мач гърците са гости. Но за сблъсък с "детелините" сега е рано за размишления.

Старши треньорът на "канарчетата" Душан Керкез вече даде да се разбере, че тимът му няма да се защитава в ответния двубой и ще се опита да бъде аргесивен в офанзивен план. Със солидната селекция през това лято това звучи напълно възможно. 

И все пак обаче големият фаворит си остава Марибор. Palms bet дава 59,2% шанс за победа на домакините в редовното време. Но пък процентите за елиминиране са напълно изравнени - по 54,6% и да двата тима. 

А вероятността двата отбора да си разменят попадения, както се случи и в първата среща, е 51,8%, според Palms bet. Нашата прогноза е именно това - голове и в двете врати. 

Ние сме просто група приятели, но можем да отстраним Тотнъм, смятат от Бодьо/Глимт

Вижте какво още заяви спортният директор Хавард Сакариасен

Напрежение в Ливърпул преди големия ден

Макар Ливърпул да е на прага на спечелване на титлата във Висшата лига, не всички изглеждат щастливи – особено нападателят Дарвин Нунес.

Голове и в двете врати на "Герена"

Левски приема Арда в мач от плейофите на първенството

Гари Невил хвали Арне Слот

Легендата на Манчестър Юнайтед изрази възхищение от работата на мениджъра в Ливърпул

Прогноза: Победа за Челси у дома

"Сините" приемат Евертън

Palms Bet подкрепя мача между БГ национали`94 и ветерани на Северна Македония

Публиката ще има възможност да стане част от емоционално събитие

Лапорта: Барселона има шанс за требъл

"Всичко може да се случи в един финал, но ние сме уверени", каза той за предстоящото "Ел Класико"

В Испания: Реал сочи вратата на Анчелоти

При загуба от Атлетик треньорът най-вероятно ще бъде уволнен, твърдят в страната

Гуардиола след Евертън: Това е английският футбол!

Пеп очаква финал срещу Астън Вила в междинния кръг