Християна Гутева свири при минус 4 градуса в Казахстан

Местният БИИК, воден от българина Калоян Петков, спечели трудна победа

Християна Гутева ръководи мач от женската Шампионска лига при минус 4 градуса и тежък терен в Кизилгурт в Казахстан.

Местният БИИК, воден от българина Калоян Петков, който вече е и национален селекционер на Казахстан при жените, спечели трудна победа с 1:0 над украинския "Жилстрой-2" (Харков), която го класира на 1/8-финалите на турнира.

Тимът му продължи благодарение на това, че падна в гостуването си с 1:2.

Единственият гол падна в 35-ата минута, когато се разписа Камила Кулмагамбетова.

На Гутева помагаха Екатерина Маринова и Павлета Рашкова, а четвърти рефер бе Димитрина Милкова.

БИИК е третият отбор, който стига на 1/8-финал след френския "Олимпик" (Лион), отнесъл с общ резултат 6:2 италианския "Ювентус", и испанския "Атлетико" (Мадрид), отстранил с 9:2 швейцарския "Сервет".

Георги Минчев с хеттрик в Кипър

Нападателят носи триумф с 5:4

Страхотен Десподов спаси ПАОК от срам в Гърция

Капитанът на България с перфектна асистенция в добавеното време за 1:1

ОБЗОР: Георги Костадинов със силен мач за АПОЕЛ срещу Арис (ВИДЕО)

Претендентите за титлата в Кипър с домакински победи

Ковачев бе титуляр за Ахмат при сензационен успех над ЦСКА (Москва)(ВИДЕО)

Отборът на българина изненада противника си

Георги Миланов с гол за Динамо (Букурещ), отборът му обаче се издъни в края (ВИДЕО)