Берти Фогтс остава начело на Азербайджан до края на 2015-а

Берти Фогтс остава начело на Азербайджан до края на 2015-а

Изпълкомът на Футболната асоциация на Азербайджан удължи договора на селекционера на националения тим Берти Фогтс

Изпълкомът на Футболната асоциация на Азербайджан удължи договора на селекционера на местния национален тим Берти Фогтс, съобщава ДПА. Контрактът на 66-годишния треньор изтичаше в края на декември, а новото споразумение е за още две години.

Германецът води азерите от 2008 година насам, а негов помощник е бившият вратар на Бундестима Ули Щайн.

В последните световни квалификации отборът завърши на четвърто място в група "F" с 9 точки, като допусна само три поражения - от фаворитите Португалия (0:2, 0:3) и Русия (0:1), и записа престижни равенства с Русия (1:1) и с Израел (1:1, 1:1).

Треньорът на Хърватия поема ОАЕ

Далич е взел решението да напусне още преди Световното първенство

Испански защитник преди Португалия: Ще поискам фланелката на Роналдо

Сигурно ще има опашка, казва Пау Кубарси

Клоп каза "ДА" на Германия

Подробностите по дългосрочния договор все още се обсъждат, но принципното решение е взето.

Засилени мерки за сигурност за Мексико - Англия

Мексиканските власти подготвиха по-сериозни мерки за сигурност и ще опитат да предотвратят струпванията на много фенове на едно място по време на двубоя от осминафиналите на Световното първенство между Англия и един от домакините Мексико.

Вратарят на Парагвай бесен на Мбапе

Вратарят на Парагвай Орландо Хил коментира ситуацията след последния съдийски сигнал на мача от осминафиналите на Световното първенство през 2026 г. срещу Франция (0:1). 

Селекционерът на Парагвай: Исках да стигна по-далеч

„Напускам Световното първенство със спокойствие, знаейки, че играхме“, каза Густаво Алфаро