Бивш селекционер на Бразилия пое китайски отбор

Бивш селекционер на Бразилия пое китайски отбор

Бившият селекционер на Бразилия Мано Менезеш е поредният известен треньор от страната на кафето, който предпочете да продължи кариерата си в Китай. Менезеш напуска Крузейро и подписа договор с Шандун Лунън.

Бившият селекционер на Бразилия Мано Менезеш е поредният известен треньор от страната на кафето, който предпочете да продължи кариерата си в Китай. Менезеш напуска Крузейро и подписа договор с Шандун Лунън.

"Треньорът информира ръководството на Крузейро, че се е договорил с Шандун Лунън", съобщиха от Крузейро.

Менезеш ще изведе Крузейро за последен път днес в мач от бразилското първенство срещу Интернасионал.

Менезеш, който изведе Коринтианс и Гремио до титлата в Бразилия, след което води националния отбор на Бразилия между 2010 и 2012, е третият известен треньор от Бразилия, който пое към Китай тази година.

Преди него с отбори от Китай се обвързаха Луис Фелипе Сколари, който изведе Гуанджоу до титлата, както и Вандерлей Люксембурго, който води отбора на Тянцзин.
 

Изгонен от Левски си намери отбор

Бразилецът ще играе в родината си

Бивш халф на Лудогорец подписа с бразилски гранд

Бившият футболист на Лудогорец Каули Оливейра премина в бразилския гранд Сао Пауло, където ще играе под наем до края на сезона срещу 3 милиона бразилски реала

Марин Петков с първа асистенция в Саудитска Арабия, но Ал Таавун загуби (ВИДЕО)

Бившият футболист на Левски - Марин Петков, се отчете с първата си асистенция за новия си клуб Ал Таавун в Саудитска Арабия

Пореден расистки скандал застигна Марио Балотели

Цветнокожият нападател е бил оприличаван на маймуна от противниковата публика

Бивш тим на Стоичков поиска Левандовски

Бъдещето на нападателя остава неясно

Роналдо пак си пусна снимка от Ал-Насър

Кристиано Роналдо публикува снимка в социалните мрежи от работата си в Ал-Насър