Бразилец отрече за предложение от Лудогорец

Бразилец отрече за предложение от Лудогорец

"Разбрах за интереса в интернет, но няма нищо конкретно за мен"

Нападателят Лукас Фигейредо заяви, че иска да остане в настоящия си клуб Вашку да Гама и през 2024 година.

Той е спряган за трансфер в Лудогорец и японския Шимизу.

„Не съм получавал предложение. Разбрах за интереса в интернет, но няма нищо конкретно за мен. Ще видим. Освен това, искам да остана във Васко през 2024 година и да изиграя повече мачове, за да мога да помогна повече“, заяви той пред Lance.

Договорът на Фигейредо с Вашку да Гама е до края на 2026 година. През изминалия сезон в Серия А той изигра 16 мача, в които не успя да се разпише или да направи асистенция.

Ново правило за жълтия картон на Мондиал 2026

ФИФА обмисля въвеждането на ново правило за изчистване на жълтите картони на Световното първенство в Северна Америка през лятото, съобщава агенция Ройтерс.

Синът на Зидан и вратар на Алжир с тежка контузия

Вратарят на Гранада и националния отбор по футбол на Алжир Люка Зидан получи сътресение на мозъка и фрактура на челюстта при победата с 4:2 над Алмерия в 37-ия кръг на испанската втора дивизия.

ФИФА планира да въведе ново правило за жълтите картони на Световното първенство

Международната футболна централа ФИФА планира да въведе ново правило за изчистване на жълтите картони на Световното първенство в Северна Америка през лятото, съобщава агенция Ройтерс.

Неймар не тренира със Сантос

От клуба обясниха отсъствието на нападателя

В Алжир хвалят Бурас

Халфът на Левски в плановете за национална селекция

50 дни преди старта Мондиал 2026 е един голям проблем

Някои билети достигат цени от над 1000 долара