Брус Арина се завърна начело на САЩ

Брус Арина се завърна начело на САЩ

Треньорът напусна Лос Анджелис Галакси

Брус Арина застана зад кормилото на националния отбор на САЩ. Той напусна треньорския пост в Лос Анджелис Галакси, съобщи официалният сайт на клуба.

 

65-годищният специалист работи в националния отбор от 1998 до 2006 г., след което бе начело на Ню Йорк Ред Булс и Галакси.

 

Той ще замени на поста уволнения Юрген Клинсман.

 

От ЛА Галакси добавиха, че вече се търси нов старши треньор и генерален мениджър. 

Шеф на Висшата лига  обвини Инфантино, че е натиснал „бутон за самоунищожение“

Главният изпълнителен директор на Висшата лига Ричард Мастърс обвини президента на Международната федерация по футбол (ФИФА) Джани Инфантино, че е натиснал „бутон за самоунищожение“ заради неуспешните му планове за продажба на дял от Световното първенство.

Бензема пред раздяла с вицешампиона на Саудитска Арабия

Французинът е нежелан от треньора на тима

Кристиано Роналдо намекна за отказване: Това може да е последната ми година

Кристиано Роналдо, една от най-големите легенди на световния футбол, хвърли истинска бомба с изявлението си, че може би е дошло време да се сбогува с играта

Голям пробвал за Меси и Интер Маями

"Чаплите" загубиха тежко от Нешвил

Швейцарски национал пред трансфер в САЩ

Атланта Юнайтед е близо до финализирането на трансфера на нападателя Бреел Емболо от френския Рен, съобщи изданието The Athletic.

Инфантино задейства плана за Мондиал с 64 отбора

Президентът на ФИФА Джани Инфантино продължава да подкрепя възможността броят на участниците на световните първенства да бъде увеличен до 64, твърди The Times